Gerçekleştirdiği birçok etkinlikle bilişim dünyasına büyük katkılar sağlayan AKINSOFT, durmak bilmiyor. Ulusal ve uluslar arası alanda yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren firma, Çözüm Ortaklarının kendi bölgelerinde gerçekleştirdiği çalışmalarla da başarılarını pekiştiriyor.

Satış hedeflerini arttıran Bursa Bölge Bayi Kobihattı Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri, alanında en yüksek satışı yakalamak için başta kendi ekibi olmak üzere Çözüm Ortaklarını çeşitli hediyelerle ödüllendirerek bölgesel performansı arttırmayı planlıyor.

Verdiği ödüllerle ekibinin motivasyonunu arttıran AKINSOFT Bursa Bölge Bayii Okan Dinçderin mart ayında yüksek satış performansı gösteren Satış Müdürü Uğur Tiftik’i Iphone 3G ile ödüllendirdi.

AKINSOFT Bursa Bölge Bayi Kobihattı Bilgisayar'dan Performans ÖdülüBu ödüllendirme politikasıyla hem satış oranlarını arttırmayı, hem de çalışanlarını motive etmeyi hedefleyen AKINSOFT Bursa Bölge Bayi Kobihattı Bilgisayar, diğer firmalar için de güzel bir örnek teşkil ederek, bu tür çalışmalarla bütün firmaların satışlarını hızlandırabileceğini gösterdi.