AKINSOFT 13. Bonus Dönemi Ödül Takdim Töreni Coşkuyla Gerçekleşti

0
1071

AKINSOFT 22. yılında, 13. Bonus Dönemi Ödül Takdim Törenini büyük bir coşkuyla geçirdi. Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen Çözüm Ortakları Konya’da ağırlandı. Renkli ve keyifli karelerin olduğu 13. Bonus Dönemi AKINSOFT’un ne kadar büyük bir aile olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. AKINSOFT 13. Bonus Dönemi Ödül Takdim Töreninde, AKINSOFT yöneticileri ve AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, bonus dönemi kazananlarına ödüllerini takdim etti. Ödül töreni sonrasında fotoğraflar çekilerek gece sonlandı.

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, Çözüm Ortakları ve AKINSOFT çalışanları olarak, yoğun geçen bir Bonus Dönemi’nin ardından, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir organizasyonla yeni döneme moral depoladı. AKINSOFT’ un 22. yılında düzenlenen 13. Bonus Dönemi Ödül Takdimi, AKINROBOTICS Açılış Töreni ve Işın Karaca Konser Organizasyonu; 3-5 Kasım 2017 tarihleri arasında, ülkemizin teknoloji kenti Konya’da gerçekleştirildi.
Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından organizasyona katılan AKINSOFT Çözüm Ortakları, otel girişlerini tamamladıktan sonra, lobide keyifle sohbet etme ve dönemi değerlendirme fırsatı buldular. Akşam yemeğinin ardından, saat 20:30’da AKINSOFT 13. Bonus Ödül Takdim Organizasyonu başladı ve AKINSOFT Çözüm Ortakları 13. Bonus Dönemindeki başarılarından ötürü ödüllendirildi. Yüksek performanslarıyla 13. Bonus Dönemi’nde başarılı olan Çözüm Ortakları’na; iki adet otomobil, üç adet motor ve daha birçok ödül takdim edildi. Çözüm Ortakları’ndan kategorilerinde birinci olan bayilere ödüllerini takdim eden AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN konuşmasında; performanslarından dolayı Çözüm Ortakları’na teşekkür etti ve AKINSOFT ailesi olarak her yıl büyüme gösterdiklerine değindi.04 Kasım 2017 tarihinde, Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası AKINROBOTICS; AKINSOFT Çözüm Ortakları ve tüm teknoloji tutkunlarının katılımıyla görkemli bir törenle açıldı. Dr. Özgür AKIN açılış konuşmasında; Dünyanın ilk insansı robot fabrikası AKINROBOTICS’i seri üretime açarak, robotik teknolojiler konusunda tüm dünyaya örnek teşkil edildiğine vurgu yaptı. Bu sayede insan hayatını kolaylaştırmayı ve iş yükünü hafifletmeyi amaçladıklarını dile getiren AKIN, insansı robotların çok yakın zamanda hayatın her alanında yer alacaklarının da müjdesini duyurdu. Ayrıca görkemli törende yeni nesil insansı robot ADA GH5’in de tanıtımı yapıldı. Açılışa katılan konuklar, AKINROBOTICS çatısı altında üretilen insansı robotların tüm aksanlarını yakından görme ve fabrikayı gezme ayrıcalığına eriştiler. Resmi açılışın akşamında ise; AKINSOFT Çözüm Ortakları ve özel konukların katılımlarıyla gerçekleşen gala gecesi yemeğine, Işın Karaca’nın güçlü sesi eşlik etti. AKINSOFT, bir kez daha muhteşem bir organizasyonla, Çözüm Ortaklarına ve çalışanlarına keyifli, eğlence dolu bir gece yaşattı. AKINSOFT Çözüm Ortakları, tam motive bir şekilde 14. Bonus Dönemi’ne keyifli bir başlangıç yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here