• Şubat 6, 2014

AKINSOFT NetSürücü – Denizli – Özel Denizli Güven Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu

AKINSOFT NetSürücü – Denizli – Özel Denizli Güven Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu

 Özel Denizli Güven Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu’nu kısaca tanıyabilir miyiz?

Özel Denizli Güven Sürücü Kursu 2006 yılında Emekli Astsubay Abdullah KESKİN tarafından kurulmuştur. Kurumumuz disiplin ve eğitimin önemini bilerek ve günün gerektirdiği tüm koşulları yerine getirerek, 47 personelle, 18 araçla Denizli Merkezde ve Pamukkale Üniversitesi karşısındaki şubemizle tüm sertifika türlerinde hizmet vermektedir.

AKINSOFT NetSürücü Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Sürücü kursu işletmeciliği yaparken birbirinden bağımsız birçok şeyi hızlı takip etmek gerekmektedir. Sürücü Kursu Programı da diğer programlarınız gibi sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde yazılmıştır. Dolayısıyla adaylarımıza bilgi akışı çok hızlı ve hatasız olabilmektedir. Emniyetten ehliyeti çıkarmak isteyenlerin evrak hatası, yazım hatası ile geri dönme ihtimali yoktur. Bağlı bulunduğumuz Bakanlık ve birimlerinin talep ettiği bilgiler, istatistikler çok hızlı ve net bir şekilde verilebilmektedir. Yeni yönerge, yönetmelik, kanun değişikliklerinde çok hızlı ve maddi olarak uygun rakamlara sürüm değişikliği yapılabilmektedir. Ar-Ge çalışanlarının ve müşteri temsilcilerinin destek ihtiyacımıza çok hızlı ve samimi yardımları olmaktadır. Kırtasiyeciliği kaldıran uygulamalara sahiptir. Çalışanlarımızın hatalarını tespit etmemize imkan sağlamaktadır.

İleriye yönelik hedefleriniz neler?
İleriye yönelik olarak Denizli de yakalamış olduğumuz bilgi ve becerilerimizle şubeleşme hedefimiz var.

Program kullanmaya yeni başlayacak firmalara önerileriniz nelerdir?
Öncelikle programı kullanacak olan kişilere programın çok özelliği olduğunu ve tüm bölümlerini birlikte kullanmalarını tavsiye ediyorum. Sürüm değişikliklerini takip etmeyen kurumları gözlemliyorum.

gvn3

Kürşad KESKİN
Özel Denizli Güven M. T. S. K.
Kurum Müdürü