• Mayıs 18, 2016

AKINSOFT BÖLGE BAYİ TOPLANTISI

AKINSOFT BÖLGE BAYİ TOPLANTISI

21 yıldır ürettiği sektörel yazılımlarla iş yaşamını kolaylaştıran AKINSOFT, başarılarını devam ettirmenin yanı sıra Çözüm Ortakları motivasyon toplantıları ve eğitim seminerlerini de sürdürüyor. Bu kapsamda kültürel yapısı, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle ülkemizin güzide şehirlerinden olan Antalya’da AKINSOFT BÖLGE BAYİ TOPLANTISI gerçekleştirildi.

15-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya Concorde De Luxe Resort Otel’de düzenlenen AKINSOFT Bölge Bayi Toplantısında Çözüm Ortakları yoğun ve bir o kadar keyifli bir organizasyonla karşılandı. Son kullanıcılara daha kaliteli ve kusursuz hizmet götürülmesi amaçlanan Bölge Bayi Toplantısı’nda, ilk gün Wolvox ve sektörel programlar hakkında faydalı eğitimlerle geçirildi. Toplantıya; AKINSOFT Pazarlama Koordinatörü Esma AKIN, AKINSOFT Pazarlama Koordinatör Yardımcısı Volkan ÇOBAN, Marmara Bölgesi Pazarlama Müdürü Ahmet ÖZBAY, Ticari Yazılımlar Müdürü İsmail ÇETİNOK, Sektörel Yazılımlar Müdürü Ercan POLAT, Proje Lideri Ahmet KAYA, Ar-Ge Uzmanları Oktay SARAY ve Kenan KOÇ katıldı. Toplantıda AKINSOFT Bölge Bayileri sektörel ve yazılımsal tüm sorularına birebir yanıt alma şansı yakaladı. Bölge Bayileri sektörel ve yazılımsal konularda akıllarına takılan birçok noktayı açıklığa kavuşturdular. Her iki taraf açısından gayet verimli geçen toplantıda karşılıklı, gelecek planları yapılırken sektörde zirveyi koruma yolunda da önemli kararlar alındı.:

Ertesi gün sabah saatlerinde AKINSOFT Bölge Bayileri bol koşuşturmalı ve heyecanlı bir sürprizle karşılaştı. Bölge Bayileri, Concorde De Luxe Otel’in çim sahasında AKINSOFT’un hazırlamış olduğu balon futbolu oyunu için toplandı. Eğlenceli anlara sahne olan oyunda Bölge Bayileri gönüllerince eğlendi. AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Dr. Özgür AKIN’ın da katıldığı oyunda heyecanlı dakikalar yaşandı. AKINSOFT’un simge rengi maviyi tercih eden Özgür AKIN mavi takımdaki arkadaşları ile kırmızı takıma karşı oldukça eğlenceli bir mücadele verdi. Maçta bir gole de imzasını atan Dr. AKIN, AKINSOFT Bölge Bayileri ile toplantı öncesi stres atıp enerji depoladı.

Eğlencenin ardından AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN ve Üst Düzey Yönetici’lerin katılımı ile gerçekleştirilen AKINSOFT 2016 Bölge Bayi Toplantısı’nda, bayilik sistemi, pazarlama faaliyetleri, performans sistemi, reklam-tanıtım faaliyetleri ve Ar-Ge faaliyetleri gibi konular görüşüldü. Tüm Bölge Bayileri fikirlerini ilk ağızdan Dr. Özgür AKIN’a ulaştırma şansı yakaladı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan konularda birçok ortak karar alındı. Daha çok sohbet havasında geçen toplantıda Bölge Bayileri verilen molalarda Dr. Özgür AKIN ile birebir irtibat kurma şansı yakaladı. Sohbetlerinde AKINSOFT Ailesine dahil olmanın kendileri için önemini her defasında dile getiren Bölge Bayileri, toplantıdan memnun ayrıldılar.

Dünya devi olma yolunda hızla ilerleyen ve Türkiye’de bilişimin öncülüğünü yapan AKINSOFT, her geçen gün yaptığı değişiklikler ve yeniliklerle yepyeni başarılara imza atmak için yoğun bir şekilde çalışmaya, hız kesmeden devam ediyor. Her anı verimli geçen Bölge Bayi Toplantısıyla yeni dönemde de tüm AKINSOFT Ailesi başarıdan başarıya koşmaya devam edecek. AKINSOFT Ailesi, inanç ve azmi ile ülkemizde ve dünyada daha birçok ilkin altına imza atacağa benziyor.