• Ağustos 22, 2016

Kurumsal İşbirlikleri

Kurumsal İşbirlikleri

ykb_ozgur_akin_2016Ortak amaç ve çıkarlar doğrultusunda bireylerin ya da kurumların ellerinde bulundurdukları gücü birleştirerek birlikte hareket etmeleri demektir, kurumsal işbirliği. İşbirliğinin sağlanması sayesinde bireyler, toplumsal gruplar ya da kurumlar hedeflerine daha hızlı bir şekilde ulaşma yolunda giderler.

İşbirliği, ekip çalışmasının bir özüdür ve bence şirketlerin ilk olarak takımlar oluşturmasının da en önemli nedeni budur. Farklı sektörler arasındaki işbirliklerinin etki alanları, toplumsal ve sürdürülebilir kalkınma sorunlarına pratik çözümler sağlamaktır.

Kurumsal işbirliği, çalışanları içeriğe bağlayarak kurum çalışanlarının bilgisini, tecrübesini ve aynı zamanda motivasyonunu yükseltmek için bir fırsattır. Kurumsal olarak hizmet sunum kanallarının çeşitliliği ve genişletilmesi hali hazırda büyümeyi ve globalleşmeyi de beraberinde getirir. Kurumsal işbirlikleriyle dostlukların pekiştirilmesi; günümüz ekonomisinde sadece kişisel ya da kurumsal kaynakların kullanılması dışında, farklı hizmet kanalları ile birlikte adım atarak da kullanılır. Bu da büyüme ve gelişmenin gereklerinden biridir.

AKINSOFT olarak biz, bilişim ve yüksek teknoloji sektöründeki faaliyetlerimizin yanı sıra farklı sektörlerle de işbirliği içerisinde bulunup kaynaklarımıza ek kaynaklar edinerek büyüme ve gelişme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. 21 yıldır yazılım sektöründe gösterdiği üstün performans ile alanının en iyi kuruluşları arasında yer alan, çığ gibi büyüyerek başarıdan başarıya koşan AKINSOFT, ailesinin tüm fertlerine ayrıcalıklarını her geçen gün daha fazla hissettirmeyi amaçlayıp bu alanda hep daha ilerisi için çalışmalar gerçekleştirmektedir.

AKINSOFT Ailesi fertlerine sunmuş olduğumuz ayrıcalıklarımızın başında Çözüm Ortakları’mız için hazırlanan Bonus Dönemi Ödül Taktim ve Tatil Organizasyonları gelmektedir. Bugün arkamıza dönüp baktığımızda, 12.‘sini noktaladığımız Bonus Dönemleri’miz boyunca onlarca otomobil, motor, arazi aracı, televizyon, cep telefonu, bilgisayar, çeşitli ödüller ve sayısız tatillerle hep AKINSOFT Ailesi’ne ayrıcalık yaşatmayı başardık.

Bu doğrultuda yapılan ve yapılacak olan işbirlikleriyle AKINSOFT Ailesi’nin sosyal ve ekonomik imkânlardan faydalanması sağlanarak kurum prensibimiz olan “İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın!” ilkesi doğrultusunda adımlar atmaya devam edeceğiz. Yapılan ve yapılacak olan iş birlikleriyle AKINSOFT Ailesi’nin birçok ayrıcalık kazanmasının yanında, sosyal bir hayatın kapısını da aralamaları amaçlanmaktadır.
Bu kapsamda Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi’mizde başlattığımız ADA CLUB CARD’ın kapsamını genişleterek birbirinden değerli markalarla gerçekleştirdiğimiz işbirlikleriyle, kartımıza yeni bir görev ve misyon yüklemiş olduk. ADA CLUB CARD sahiplerini başta tüm Türkiye’de seçkin markalarla buluşturarak bu kart sahiplerine özel birçok avantajı sağlamış bulunuyoruz.

Toplumda üretici konumunda olmanın yanında hepimiz birer tüketiciyiz. Elbirliği ile üretirken neden yine elbirliği ile tüketmeyelim? Örneğin bir beyaz eşya, bir otomobil firmasından neden hep birlikte tüketim gerçekleştirmeyelim? AKINSOFT Ailesi olarak ülkemizde ve dünyada kurumsal işbirliklerine her zaman hazırız.

1995 yılında alt yapısını hazırladığım ve adını ‘’Free Club’’ olarak belirlediğim projemi bugün hayata geçirebilmenin ve belirlemiş olduğumuz bir vizyonu daha gerçekleştirmenin sevinç ve gururuyla ADACLUBCARD işbirliklerimizin tüm AKINSOFT Ailemize hayırlı olmasını temenni ederim.

AKINSOFT’lu olmak bir ayrıcalıktır…