• Mayıs 22, 2018

AKINSOFT BÖLGE BAYİ VE ANA BAYİ TOPLANTILARI KONYA – 2018

AKINSOFT BÖLGE BAYİ VE ANA BAYİ TOPLANTILARI KONYA – 2018

Ürettiği sektörel yazılımlar ile alanının öncüsü konumunda olan ve Dünyanın İlk İnsansı Robot Üretim Fabrikasını açarak robotik teknolojiler alanındaki çalışmalarıyla, hem ülkemizde hem de uluslararası kamuoyunda adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, başarılarını paylaşmak ve bu başarılarına yenilerini eklemek adına her yıl düzenlemiş olduğu “Bölge Bayi ve Ana Bayi Toplantıları”nın bu yılki organizasyonunu 6 – 7 – 8 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdi.

İkinci güne katılımcılar, Pazarlama Departmanı yöneticileri tarafından yapılan “Pazarlama Sunumu” ile başladı. AKINSOFT-AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN’ın katılımıyla öğleden sonra başlayan ve gün boyu süren toplantıda ise; “2017 Toplantı kararları, 2017 faaliyet raporu ile AKINSOFT’un kullanıma sunduğu online yemek sipariş sitesi olan “Rezzta” satış sistemi gibi ana gündem maddeleri görüşüldü.

 

Katılımcılara hitaben yaptığı konuşmasında robotik teknoloji alanındaki gelişmelerin zamanla işsizlik sorununa yol açacağı yönündeki eleştirilere değinen AKIN; Toplumları ve Dünyayı geliştiren akıldır. Aklın ürettiği bilim ve bilimle gelen teknolojidir. Bugün sahip olduğumuz her şeyi biz, bilim ve teknolojiye borçluyuz. Bilimsel gelişmeleri takip edemez ve bu alanda ileri seviyede bulunan dünya ülkelerine göre geri kalırsak onlara bağımlı hale geliriz. Bu durum, bir süre sonra hürriyetimizi de kaybetmemiz anlamını taşır. Unutulmasın ki ‘Özgürlüğün bedeli yoktur’ dedi. Katılımcılar tarafından büyük alkış alan bu konuşmanın ardından 2.bölümüne geçilen toplantı soru – cevap, görev dağılımları ve tüm Çözüm Ortaklarının yer aldığı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.