• Şubat 18, 2020

AKINSOFT HABER

AKINSOFT HABER

SÖZ SİZDE 2020

AKINSOFT Geleneksel Söz Sizde Programı Gerçekleştirdiği çalışmalarla alanının öncüsü olan Türkiye’nin Yerli Yazılım Markası AKINSOFT çalışanlarına yönelik düzenlediği çalışmalarla da dikkat çekiyor. Bu çalışmalar kapsamında geleneksel olarak düzenlenen “Söz Sizde Programı” bu yıl da Terfi Takdim Töreni ile birlikte 24.01.2020 Cuma günü AKINSOFT Genel Merkez Wolvox salonunda gerçekleştirildi. AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN’ın katılımı ve konuşmalarıyla gerçekleşen “Söz Sizde” programında tüm personelin görüş, talep ve önerileri dile getirilirken terfi alan personellere belgeleri takdim edildi.

“Söz Sizde” programı ve Terfi Takdim Törenimizin son bölümü AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN’ın katılımı ile 27.01.2020 tarihinde 3. yerleşkemiz olan AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirildi. Tüm personelin görüş, talep ve önerilerinin dile getirildiği programda terfi alan personellere de belgeleri takdim edildi.

FAS AKINSOFT KALİTESİYLE BULUŞUYOR

Türkiye’nin Yerli Yazılım Markası AKINSOFT şimdi de FAS’a hizmet sunuyor. Yazılım alanında hem ulusal hem de uluslararası platformlarda sektörel problemlere çözüm önerileri sunan AKINSOFT FAS ile birlikte Dünyada hizmet verdiği ülke sayısını 30’a çıkarmış oldu.