AKINSOFT Çözüm Ortağı AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (2) (1907)

5. AKINSOFT Trabzon Çözüm Ortakları Toplantısı

Türkiye yazılım endüstrisinin önemli yapılarından AKINSOFT; sektörlerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik alternatif çözümler üretirken, sosyal sorumluluk bilinci ile yaptığı çalışmalarına her gün bir yenisini ekliyor. AKINSOFT Genel Merkez’in gerçekleştirdiği faaliyetlerin yanı sıra, Çözüm Ortakların da kendi bölgelerinde çalışmalar yaparak AKINSOFT başarısını pekiştiriyor.

5. AKINSOFT Trabzon Çözüm Ortakları Toplantısı, AKINSOFT Trabzon Bölge Bayi Gayret Teknoloji organizasyonu ile 08.05.2009 Cuma günü saat 18:45’te TÜMİ-DER Seminer Salonu’nda yapıldı. Çok sayıda bayinin katıldığı toplantıda, AKINSOFT Trabzon Bölge Bayi yetkilileri AKINSOFT programları hakkında bilgi verdi. AKINSOFT Bayileri Trabzon yöresinde uygulanacak yeni iş stratejileri hakkında görüşlerini paylaşırken, toplantının ardından genel bir değerlendirme yapılarak 5. AKINSOFT Trabzon Çözüm Ortakları Toplantısı’nı tamamladılar.

 

Benzer Yazılar

2 Comments on “5. AKINSOFT Trabzon Çözüm Ortakları Toplantısı

  1. […] Haber Detayı İçin akınsoft akınsoft trabzon bölge bayisi Çalışmalar gayret gayret teknoloji gayret teknoloji ve yazılım hizmetleri inovax ticari ve sektörel programlar trabzon wolvox Popularite: 1% […]

  2. Trabzon Çözüm Ortaklarımızla aylık mutad toplantılarımız devam etmekte. Bu dergide aktivitelerimizin yaynlanmış olmasını görmekten memnunum, hazırlayan ekibe ve Akınsoft Yönetim kurulu başkanı Özgür Akın ve Bölge Sorumlum Dilek Ateş hanımefendiye teşekkür ederim.
    Kenan ALTUN
    Trabzon Bölge Bayisi

Yoruma kapalı.