AKINSOFT Çözüm Ortağı AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (9) (4437)

AKINSOFT Bursa Bölge Bayi Kobihattı Bilgisayar’dan Performans Ödülü

Gerçekleştirdiği birçok etkinlikle bilişim dünyasına büyük katkılar sağlayan AKINSOFT, durmak bilmiyor. Ulusal ve uluslar arası alanda yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren firma, Çözüm Ortaklarının kendi bölgelerinde gerçekleştirdiği çalışmalarla da başarılarını pekiştiriyor.

Satış hedeflerini arttıran Bursa Bölge Bayi Kobihattı Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri, alanında en yüksek satışı yakalamak için başta kendi ekibi olmak üzere Çözüm Ortaklarını çeşitli hediyelerle ödüllendirerek bölgesel performansı arttırmayı planlıyor.

Verdiği ödüllerle ekibinin motivasyonunu arttıran AKINSOFT Bursa Bölge Bayii Okan Dinçderin mart ayında yüksek satış performansı gösteren Satış Müdürü Uğur Tiftik’i Iphone 3G ile ödüllendirdi.

Benzer Yazılar

9 Comments on “AKINSOFT Bursa Bölge Bayi Kobihattı Bilgisayar’dan Performans Ödülü

  1. Bursaya da bu yakışırdı, Hatta Akınsoft Bursa Plazayı Okan Beyin Akınsofttan iyi para kazanırsa, En kısa sürede açacağını ve Bursada One Number olacağına Eminim.

  2. Bursalı bir vatandaş olarak bu oluşumu sağlayan Kobihattı firmasını tebrik ediyorum. Bursa’da Akınsoft u duyurdu, duyurmakla kalmadı kaliteli bir imaj çizdi. Muhasebe programı kullanıpta memnun olan bir firma görmemiş olan biz esnaflar bu arkadaşlardan dolayı çok memnunuz. Bu arkadaşlara ıphone yetmez değerli akınsoft maaşlarını da arttırınız. Başarılarınızın devamını dileriz.

  3. Syn Okan Beye ve kadrosunada yakışan bir davranış Başarılarının devamı dileklerimle Tebrikler.

  4. Tebrikler Okan Bey. Size ve kadronuza bu yakışırdı. Bir taraf başarılı,diger taraf başarıyı ödüllendirici. Teşekkürler Bursa için size. Başarılarınızın takipçisiyiz. Kolay gelmesi dilegiyle..

  5. Değerli okuyucular. Okan DİNÇDERİN tanımanızı isterdim. Bir kişilik hem siyasi kanatta hemde iş dünyasında başarılı ise tebrik ediceksin. Sn.Okan DİNÇDERİN ile program alırken tanıştım ve şimdi ise onsuz traş makinası alamaz oldum. Aklıma teknoloji deyince sadece o isim geliyor. O ismi tekrar tebrik ediyorum. Başarılarının takipçisiyiz. Tebrikler.

  6. Aynı zamanda hukuk programlarındada çok bşarılı olan Akınsoftu tebrik ediyorum.Ama daha çok bizi akınsoftla tanıştıran olağan üstü başarılı genç ,dinamik,sempatik ve bilgili Okan DİNÇDERİN tebriki hak ediyor.Bence ödüllendirilmesi gereken Okan beydir.Ona baktıkça ülkemin geleceğine ilişkin yeniden umutlanıyorum.Tebrikler Okan bey.

  7. AKINSOFT calışanları başarılarınızın devamını diler proglamlar konusunda biz genclere birazdaha yardımcı olmanızı bizler icinde ayrıbir tasarım ve kullanımı cabuk ve rahat programlar beklemekteyiz yönetim kurulu başkanınıda millet vekili veya başbakan olarak görmek istiyoruz ……

  8. Tebrikler efendim. Hani müşterilerinize hediyeler. Tamam canım personelleriz bize lazım anladıkta. Bizde azıcık hediyelerden alsak. Tipik T.C. vatandaşıyım işte ne diyeceksin.

  9. Okan Bey heryerde siz varsınız efendim. Sizlerin bu başarısı tabiki sizin adınıza bizlerde de sevinç doğuruyor. Başarılarınız devamını dilerim. Demek ki neymiş bilişim deyince Okan beye danışmadan hareket etmeyecekmişiz.

Yoruma kapalı.