AKINSOFT IV.BÖLGE BAYİ TOPLANTISI

1
1884

Dünyada 10 ülkede 2000’i aşkın Çözüm Ortağıyla modern yazılımlarını dünyanın dört bir yanına ulaştırmak için emin adımlarla ilerleyen AKINSOFT, bayileriyle koordineli çalışarak müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyor.

AKINSOFT, yükselen başarı grafiğini zirveye ulaştırmak ve yeni iş stratejileri geliştirmek için, 06-08 Mart 2009 ve 13-15 Mart 2009 tarihleri arasında Konya AKINSOFT Genel Merkez’de IV. Bölge Bayi Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen Bölge Bayilerin katılımıyla gerçekleşen toplantılarda, Ar-Ge ve Kalite Kontrol, Bayi Yönetimi, ERP Sitem Yönetimi, Muhasebe ve Lisans, Müşteri Hizmetleri, Reklam, Satış ve Pazarlama, Ürün Yönetimi konuları ele alındı. 06-08 ve 13-15 Mart tarihleri arasında yapılan ve farklı illerden yaklaşık 60 tane Bölge Bayinin katılımıyla gerçekleşen toplantılarda, Bölge Bayiler AKINSOFT Yetkilileriyle yoğun iş görüşmeleri yaptılar. 3’er gün süren organizasyonlarda Çözüm Ortakları, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN, Yönetim Kurulu Üyeleri ve AKINSOFT Yetkilileriyle sohbet etme fırsatı buldu. Bölgelerin performansını arttırmak amacıyla düzenlenen toplantıların sonunda, yeni satış stratejileri geliştirilmesi için Çözüm Ortakları ile ortak planlar yapıldı.

 

Yoğun geçen iş görüşmelerinin ardından Bölge Bayiler, AKINSOFT Yönetim Kurulu Üyeleri ve AKINSOFT Yetkilileriyle akşam yemeği için tekrar bir araya gelerek, hoşça vakit geçirdiler. Planlanan projeler hakkında da genel değerlendirmelerin yapıldığı gecede, eğlence dolu dakikalar yaşandı. AKINSOFT Genel Merkez’in gösterdiği yoğun ilgiden ötürü yaşadıkları memnuniyeti ifade eden bölge bayileri, verimli geçen eğitimlerin ardından Konya’dan ayrıldılar.

AKINSOFT IV.BÖLGE BAYİ TOPLANTISI

1 YORUM

  1. Akınsoftun başarıların devamını diliyoruz, böyle bir tabloyu oluşturabilmek çok güzel, Kısa zaman içinde akınsotun dünyanın 4,1 yanında farklı ırklara mensub ve dilleri konuşan müşterilere ulaştığının haberlerini bekliyoruz. akınsofta başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here