AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (0) (1825)

AKINSOFT TÜRKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATTI

“İzlemek İstediğiniz Filmi Seçiniz”

Teknoloji Devi durmak bilmiyor. 14 yıldır yaptığı her çalışma, attığı her adım ile gündeme damgasını vuran AKINSOFT, dünya markası olma yolundaki kararlılığını hayata geçirdiği yeni projelerle gözler önüne seriyor. Başarıları, teknolojiye yön veren çalışmaları ile bilişim dünyasının en gözde firmaları arasında yer alan AKINSOFT, yenilikçi ve yenileyen yapısını projeleriyle de ortaya koyuyor. Kendi Bünyesinde ve dünyada 10 ülkede 2000’i aşkın bayisi ile çığ gibi büyüyen firmayı durdurmak mümkün değil. Her gün daha modern, daha farklı, daha iddialı projelerle dünyanın karşısına çıkıyor. Dünya markası olmayı hedefleyen AKINSOFT, teknoloji, bilim, bilişim ve sosyal sorumluluk bilinci kapsamında attığı her adımla insanlığa en kaliteli, en yeni hizmetleri sunmaya devam edecek.

AKINSOFT Sinema Kulübü

2010’da gerçekleştireceği “UyduKent” ve 2015’te yapay zeka yazılımları ile üreteceği Robot projesi ile son zamanların en çok konuşulan firması haline gelen AKINSOFT, reklam, tanıtım ve sponsorluk çalışmalarıyla da gündemdeki yerini koruyor. ATV’de yayınlanın ADANALI dizisinin ana sponsorluğuyla dikkatleri üzerine çeken firma, Türkiye’de bir ilk olan “İzlemek İstediğiniz Filmi Seçiniz” projesiyle yine gündeme damgasını vurdu.

Sosyal faaliyetleri ve benzersiz fikir ürünleri ile gündemin nabzını tutan firma, AKINSOFT Sinema Kulübü projesi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Star TV ekranlarında her cumartesi akşamı saat 22:30’da yayınlanan “Film Kuşağı”nın ana sponsoru olan AKINSOFT Sinema Kulübü, her hafta yaptığı anketlerle sinema severlerin cumartesi akşamları yayınlanan filmleri belirlemesini sağladı.

AKINSOFT Sinema Kulübü

www.akinsoft.com.tr ve www.akinsoftsinema.com adresinde yer alan AKINSOFT Sinema Kulübü anketine katılan herkes izlemek istediği filmi seçerek Türkiye’de bir ilk olan “İzlemek İstediğiniz Filmi Seçiniz” projesinde yer aldı. Firma ilerleyen zamanlarda daha farklı projelerle teknoloji dostlarının karşısı çıkacak.

AKINSOFT; takip eden değil takip edilen bir firma…

Benzer Yazılar