AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (1) (1963)

AZERBAYCAN Çözüm Ortağı’nın AKINSOFT Ziyareti

AKINSOFT, programlarını dünyanın dört bir yanına ulaştırmak için 2009 yılı içerisinde dış ticaret alanındaki çalışmalarını daha da hızlandırdı.

AKINSOFT, dünyada 10 ülkede oluşturduğu geniş bayi ağıyla yazılımın öncü ismi olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Dış ticaret kapsamında özellikle Azerbaycan’daki faaliyetlerini hızlandırmak için bayi ağını gün geçtikçe büyütüyor.

AKINSOFT kalitesini Azerbaycanlı firmalara en iyi şekilde ulaştıran AKINSOFT Azerbaycan Çözüm Ortağı SFX Company Müdürü Feyzulla Babayev ve SFX Satış ve Personel Müdürü Faruk Er, Türkiye’ye gelerek AKINSOFT Plaza’yı ziyaret etti. Bu ziyaretin beraberinde, SFX Company ve AKINSOFT arasında imzalanan distribütörlük sözleşmesiyle, AKINSOFT Çözüm Ortağı SFX Company, Azerbaycan’da bayilik ağı oluşturarak AKINSOFT’un çok daha geniş bir alanda yer almasına imkan tanıyacak. AKINSOFT programlarının Azerbaycan iş dünyasında büyük ilgi gördüğünü belirten SFX Company Müdürü Feyzulla Babayev, AKINSOFT’un çağdaş yazılımlarını Azerbaycan’daki tüm işletmelere ulaştırarak, Azerbaycanlı firmaların gelişimine katkıda bulunmayı amaçladıklarını vurguladı.

AZERBAYCAN Çözüm Ortağı’nın AKINSOFT Ziyareti

Ziyaret boyunca yoğun iş toplantılarına katılan SFX Company, akşam yemeği için AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN, İnsan Kaynakları & Bayi Satış Müdürü Hasan BOZYİĞİT ve diğer AKINSOFT yetkilileriyle tekrar bir araya gelerek, hoş bir akşam geçirdi.

Benzer Yazılar

One Comment on “AZERBAYCAN Çözüm Ortağı’nın AKINSOFT Ziyareti

  1. Azerbaycanda bulunan çözüm ortağının çalışmalarında başarılar diliyor ve Azeri halkının Türkiyenin en büyük yazılım firması olan Akınsoftun ürünlerini tercih etmesinden dolayı teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum.

Yoruma kapalı.