Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (0) (2456)

DÖNMEZ BETON’UN TERCİHİ WOLVOX ERP E-Business

Başarıları ve teknolojiye yön veren çalışmaları ile bilişim dünyasının en gözde firmaları arasında yer alan AKINSOFT, müşterilerinin memnuniyeti adına, onlara her türlü desteği sunuyor.

AKINSOFT, Türkiye’nin bütün illerinde oluşturduğu bayi ağıyla, müşterilerine her şekilde ulaşabiliyor. Özellikle müşterileriyle koordineli çalışması, firmanın müşterileriyle sıcak bir iletişim içerisinde bulunmasını sağlıyor.

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Programı, birçok işletmenin önde gelen tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle üretici firmaların tercih ettiği program, sunduğu etkin kaynak kullanımı sayesinde işletmelerin maliyetlerini düşürüp onlara iş gücü ve zaman avantajı kazandırarak, yatırımlarının kısa sürede verimliliğe dönüşmesine imkan tanıyor.

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programının işletmelere entegre edilmesi sürecinde en hızlı yol kateden firmalar arasında yer alan Dönmez Beton, çalışmalarını hızla sürdürüyor. Konya inşaat sektörünün önde gelen işletmeleri arasında yer alan firma, müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için disiplininden ve ilkelerinden asla taviz vermiyor.

 

Dönmez Beton Tesisleri; 1965 yılında Adalhan İşhanı mevkiinde Cafer Erdönmez  ve ortakları ile şahıs işletmesi olarak kurulmuş olup, 1991 yılında, Cafer Erdönmez, Osman Erdem ve Ahmet Erdönmez ile Dönmez Beton Ürünleri San.Ve Tic.Ltd.Şti. adını alarak günümüze kadar bu isimle hizmet vermeye devam etmiştir. 1965’li yıllarda kanalizasyon işlerine ait beton boru imalatı yapan işletmelerin olmaması sebebiyle, Cafer Erdönmez ve ortakları inşaat sektörüne yönelmiş ve geçmişten bugüne kadar da farklı bir sektörde çalışmayı düşünmemişlerdir. Firmanın kurulduğu dönemlerde, kanalizasyon alt yapısının olmaması büyük problem teşkil ettiği için, firma o dönemde kanalizasyon alanında yaptığı çalışmalar sayesinde ticaretinin zirvesini yaşadı.

Daha kurulduğu ilk yıllarda, 5 kişilik bir kadroyla, ‘En İyi Yatırım Kalitedir.’ sloganıyla bu yola baş koyan firma, mesleki ve ticari ahlak, sektörde devamlılık ve kanaat düşüncesiyle bugün 48 kişilik bir kadroya sahip olarak il dışında da gerçekleştirdiği çalışmalarıyla başarı grafiğini yükseltiyor.

Alt yapı olarak; kanalizasyon için beton ve betonarme borular ve ek parçaları; Üst yapı olarak; bahçe ve çevre düzenlemeleri için beton parke ve beton bordür üretimi yapan Dönmez Beton, Adana, Afyon, Aksaray, Ankara (Merkez ve ilçeleri), Antalya (Merkez ve ilçeleri), Eskişehir, Gebze, Kayseri, Samsun ve Sivas iline ürünlerini ulaştırıyor.

2008 yılının son aylarında AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programını kullanmaya başlayan Dönmez Beton, bu programı sayesinde kendi bünyesinde bulunan Hammaddelerinin adet yada ağırlıklarını ve imal edilen ürünlerinin adetlerini net olarak hesaplama olanağı bulmaktadır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programıyla şirket içerisinde her bir bileşenin kaydedildiğini ifade eden firma, diğer işletmelere de ERP kullanmalarını tavsiye etmektedir.

İlerleyen dönemler içerisinde ise, Dönmez Beton’un en büyük hedefi, imal ettikleri ürünlerinin üretim kapasitesini artırmak ve şuanda henüz düşünce aşamasında olan bazı farklı beton ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektir.

 

Benzer Yazılar