AKINSOFT Çözüm Ortağı AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (0) (2047)

Elazığ TSO Üyelerine Yönelik AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Tanıtım Semineri

İnsanlığın var olduğu tarihten beri, eğitim insanların hayatında sürekli yer almıştır. Günümüz dünyasına baktığımızda, gerek bireyler, gerek gruplar, gerekse uluslar arasındaki farklar bilgiyle, eğitimle ölçülmektedir. Özellikle gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler arasındaki farklara baktığımızda; gelişmekte olan ülkelerde eğitim sistemi tam anlamıyla henüz oturtulamamışken, gelişmiş ülkelerde 7’den 70’e herkesin ihtiyacı olan eğitimlerin verildiği görülmektedir. Zaten gelişmiş ülkelerin, gelişmesindeki temel unsur da budur.

Teknoloji alanında yaptığı çalışmaların yanı sıra, ulusal ve uluslar arası kapsamda gerçekleştirdiği faaliyetleriyle, ülke ekonomisine sağladığı katkılarıyla ve en önemlisi eğitime verdiği güçlü destekle yazılım dünyasına adını altın harflerle yazdıran AKINSOFT, gerek müşterilerine, gerek Çözüm Ortaklarına, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarına seminerler düzenleyerek eğitim adına üstüne düşen görevi yerine getirmeye devam ediyor.

Elazığ TSO Üyelerine Yönelik AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Tanıtım Semineri

Türkiye’nin her tarafında tanınmak, iş dünyasıyla bir araya gelmek için kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik eğitim-tanıtım seminerleri düzenleyen AKINSOFT, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyeleriyle bir araya geldi. AKINSOFT Elazığ Bölge Bayi Akademi Bilgisayar organizasyonu ile, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik düzenlenen AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Tanıtım Semineri, 13 Mayıs 2009 tarihinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. AKINSOFT Ürün Müdürü Nazmi ÇELİKBAŞ’ın katılımıyla gerçekleşen seminerde, program hakkında üyelere detaylı bilgi verildi. Programla ilgili yöneltilen soruların da yanıtlandığı seminerin sonunda Ürün Müdürü Nazmi ÇELİKBAŞ, AKINSOFT Elazığ Bölge Bayi Yetkilileri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nuri ÖNAL ve Genel Sekreter Mehmet KARABULUT ile bir araya gelerek, seminerle ilgili genel değerlendirme yaptılar.

Bugüne kadar müşterilerine, Çözüm Ortaklarına, kamu kurum  ve kuruluşlarına yönelik düzenlediği seminerleriyle adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, tanıtım organizasyonlarına devam ediyor.

 

Benzer Yazılar