Dergi Özel Yazıları AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (0) (2484)

Gücümüz, Birliğimizdir

Birleşmek,
Başlangıçtır!
Birliği Sürdürmek,
Gelişmedir!
Birlikte Çalışmak,
Başarıdır!

Çok uzun ve meşakkatli yollardan geçerek, Türkiye’nin en büyük bilişim ailesini yönetmek gurur verici. Dönem dönem bu gururu yaşatan Çözüm Ortaklarımız ile bu duyguları paylaşmış olsak da, dergimizin ilk sayısında; gücümüzün birliğimizden doğduğuna inanarak üstün bir performans gösteren Çözüm Ortaklarımızın ve bu performansı daima arttırmak üzere çalışma hedeflerini belirleyen ofis içindeki Bölge Müdürlerimin neler yaparak Türkiye’nin “En İyisi” olduğumuzu siz okuyucularımızla paylaşmak istedim.

İnanıyoruz!

Neye mi? AKINSOFT Ailesi olarak gücümüzün birliğimizden doğduğuna, belirlediğimiz hedeflere ulaşacağımıza, emek vermeden sonuç alamayacağımıza, insanlık adına atılan her adımın dev adımlar olduğuna, yaptığın işi sevmenin başarının anahtarı olduğuna, her zaman daha iyisini yapmamız gerektiğine, başarısızlık ve ümitsizlik kelimelerini hayatımızdan çıkardığımızda başarının ve ümidin bizimle birlikte yol aldığına, inanmanın içimizdeki mükemmel bizi açığa çıkardığına …

Güveniyoruz!

Kendimize, AKINSOFT Markasına, inandığımız değerlerin sağlamlığına, hedeflerimize yürüdüğümüz yolda bizimle birlikte ilerleyen ekibimize …

Hedefler Belirleyip Harekete Geçiyoruz!

“İlk hedefiniz, oturduğunuz yerden kalkmaksa, ne mutlu size; diğer hedeflerinizi gerçekleştirmede yarı yola gelmişsiniz demektir” diyor bir düşünür. Ne güzel ifade edilmiş hedef ya da hedefler belirlemenin hedeflere ulaşmak için bir anahtar olduğu.

Hedeflerimiz AKINSOFT bünyesine katıldığımız andan itibaren birleşiyor ve AKINSOFT’un hedefleri hepimizin hedefi oluyor. “İnsan micro bir dünyadır” felsefesiyle hareket edip, insana hizmet etmenin bilinciyle en iyiyi, en kaliteliyi, insanımızın hak ettiği değerler ile sunmakla başlıyor hedeflerimize ilk adımımız ve ilk hareketimiz. Hedeflerimizi gerçekleştirdikçe, aldığımız motivasyon ve kendimize güven ile yeni hedeflere doğru koşuyoruz.

Ödüllendiriyoruz!

Dönem dönem Türkiye’nin en büyük bilişim ailesinde performansı üst seviyede olan Çözüm Ortaklarımızı çalışmalarından dolayı ödüllendirerek;  AKINSOFT ile çalışmanın, kazan kazan yine kazan demek olduğunu vurguluyoruz.

Çalışıyoruz!

14 yıldır, inanarak, güvenerek, hedeflerimizi belirleyip, bu doğrultuda büyük bir azimle çalışıyoruz. Bu uzun yolda birbirimize destek olarak yorgunluklarımızı başarılara dönüştürüyoruz. Bıkmadan ilk günkü heyecanımız ile çalışmaya devam ediyoruz.

Hedeflerimize inandığımız, değerlerimize güvendiğimiz ve çalışmaya devam ettiğimiz sürece başarmaya devam edeceğiz.

Esma AKIN

AKINSOFT Bayi Koordinatörü – Bilgisayar Mühendisi

Benzer Yazılar