MERHABA

“Bahanelerini anlatacaksan dinleyecek çok kişi var; Gerek yok, bana başardım de!..” Ö.AKIN

Bu defa sizlerin karşısına farklı bir projeyle çıktık. Çünkü sadece yazılımda değil sizlere en iyisini sunabileceğimiz tüm alanlarda biz de varız diyoruz. Günümüzün gelişen teknoloji ortamında en yeni kavram, İnovasyon olarak karşımıza çıkıyor. İnovasyon, yeni bir düşüncenin pazarlanabilir bir ürün veya hizmete uyarlanarak toplumsal yarar sağlayacak hale dönüştürülmesidir. Genel anlamıyla İnovasyon yenilik ve yenilenmeyi ifade eder. Biz de kendi bünyemizde sürekli yenilikler yaparak sizlerin hizmetine sunuyoruz. AKINSOFT’un INOVAX dergisi AKINSOFT’un yeni projelerinden biri olarak sizlere sunuluyor; ancak bizim kendi dergimizde de sürekli değişimler olacak, zamana ve teknolojiye ayak uydurulacak. Hatta dergimizin sloganı da Innovative Technology yani yenilik yanlısı teknoloji. Biz değişimden, yenilenmeden yana olan tavrımızı hiçbir projemizde değiştirmeyeceğiz.

14 yıllık AKINSOFT tarihinde hiç durmadan çalıştık. Personellerimiz, Çözüm Ortaklarımız ve müşterilerimiz ile dev bir aile olduk. Hizmet kalitemizden, müşteri memnuniyetinden, birbirimizi önemsemekten asla taviz vermedik. 14 yılda Türkiye’nin dört bir yanına AKINSOFT yazılımlarını ulaştırdık, çünkü bizim amacımız iş dünyasının başarısını arttırmak. Biz sadece kendimiz için çalışmıyoruz, Türkiye’den dünya markaları çıkarmak istiyoruz.

Türkiye’den sonra şimdi dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz. 2005 vizyonumuz içerisinde yer alan ilkelerimizden biri de “dış ticaretin temellerini atmak”tı ve bu planımızı gerçekleştirdik. Şuan 10 ülkede 2000’i aşkın bayimizle AKINSOFT kalitesini dünyaya taşıyoruz ve dünyanın dört bir tarafına ulaşmak için hiç durmadan çalışıyoruz. Çünkü biz tüm insanlığı önemsiyoruz, Türkiye’de üretilen teknolojiyi fark yaratan kalitesiyle yurt dışına ulaştırmak  için projelerimizi hayata geçiriyoruz. Biz deneyimimize, bilgimize ve birliğimizden doğan gücümüze güveniyoruz.

Hizmetlerimiz yazılımla sınırlı değil. En yeni, en farklı projelerle sizlere ulaşmak için çalışıyoruz. Bu projelerden biri olan INOVAX adındaki dergimizi sizlerle buluşturuyoruz. AKINSOFT ailesine ait her şeyi bulabileceğiniz, bilgi edinebileceğiniz dergimiz şuan için 3 aylık periyotlarda yayınlanacak. Biz sizlere ulaşmak, için hizmette sınır tanımıyoruz.

Değerli Çözüm Ortaklarımız,

14 yıldır bu ailenin içerisinde yer alıyorsunuz. Birbirimize inandık, güvendik, AKINSOFT kalitesini tüm dünyaya ulaştırmak için hep birlikte çalıştık. Özverimizden, birbirimize olan inancımızdan asla taviz vermedik. Bu yüzden hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum. Çıktığımız bu yolda, gerekirse koşacağız, gerekirse yürüyeceğiz, gerekirse yavaşlayacağız ama biz birliğimize, gücümüze inandığımız için başardık ve mutlaka başaracağız. Biz beraber başladık, beraber de devam edeceğiz…

Değerli AKINSOFT Çalışanları,

Biz “İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın” vizyonumuzu önce kendi plazamızda hayata geçiriyoruz. En rahat, en modern ofislerde personelimiz çalışsın istiyoruz. Çünkü sizler bizim için çok kıymetlisiniz, en önemlisi sizler bu ailenin birer üyesisiniz. Bu markayı beraber büyütüyoruz. Sizlerin yüksek performansı, modern projeleri ile ilerliyoruz. Şirketinizi bu kadar benimsediğiniz ve özveriyle çalıştığınız için sizleri kutluyorum.

Değerli Okuyucular,

Biz AKINSOFT ailesi olarak 14 yıldır yazılım sektöründe en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Daha yola çıktığımız ilk gün (12.04.1995) vizyonlarımızı, prensiplerimizi, misyonumuzu belirledik. “İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın” ilkesini vizyon edinerek yazılım teknolojisini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına ulaştırmayı hedefledik. Biz hayal kurup, hayallerimizi hayal dünyasında gerçekleştirmek yerine, plan yaparak adım adım planlarımızı hayata geçirdik ve geçiriyoruz. Çünkü “Biz Hayal Kurmayız, Plan Yaparız”. Tüm insanlığa değer veriyoruz ve insanların hayatını kolaylaştırmak, insanların yaşam standartlarını yükseltmek için, en modern projeleri gerçekleştirerek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Biz rotamızı sizleri düşünerek belirliyoruz. Unutmayın AKINSOFT sizler için, tüm insanlık için en modern teknolojiyi üretiyor.

Özgür AKIN
AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı
Bilgisayar Yüksek Mühendisi

Benzer Yazılar

3 Comments on “MERHABA

 1. Hayırlı olsun. Akınsofttan beklentiydi o nedenle yerinde bir çalışma olmuş. Akınsoft gibi vizyon sahibi bir firmanın Akınsoft ağında olup bitenleri dergileştirmesi hoş olacak umarım. Bu dergi hepimizin dergisi aynı zamanda, gelişip büyümesi için desteğimizle yanınızda olacağız.

 2. Evet bu ilk sayının bizler ile buluşması umarım uzun soluklu olacak. çünki yükselen bir ivme ile daha ileriye daha güçlü olarak devam…
  Özgür Bey senin etrafında kelebekler gibi olmak istemiyoruz. ışığa çarpıp ölmek değil istifade etmek istiyoruz.
  hep birlikte daha güzel zamanlara…
  saygı ve sevgilerimle.
  Selim Kamil ÖZEL
  Manavgat – 2009

 3. Akınsoft Gerçekten beğeni İle Takip ediyoruz ve firmamızda akınsoft programlarını kullanıyoruz hatta akınsofta istek önerilerde bulunuyoruz takdir ediyoruzki akınsoft bu istekleri en iyi şekilde değerlendirip biz tüketicilere gerçekten profösyonel anlamda hizmet veriyor ve burdan ÖZGÜR AKIN BEY’i ve Akınsoft ailesini ayrıca tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Yoruma kapalı.