SEMİNER: Dumlupınar Üniversitesi

0
3207

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK AKINSOFT WOLVOX ERP, GENEL MUHASEBE VE ÖN MUHASEBE TANITIM SEMİNERİ

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, üniversitelere yönelik düzenlediği seminerleriyle eğitime her daim destek verdiğini gösteren AKINSOFT, tanıtım seminerlerine bir yenisini daha ekledi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi yetkililerinden gelen talep üzerine AKINSOFT, 20 Mart 2009 tarihinde Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerine yönelik, AKINSOFT WOLVOX ERP, Genel Muhasebe ve Ön Muhasebe Tanıtım Semineri düzenleyerek, Kütahya’da büyük yankı uyandırdı.

Öğrencilerle soru-cevap şeklinde gerçekleştirilen seminere 700 kişiden fazla bir katılım sağlandı. AKINSOFT Genel Merkez’den ERP Sistem Müdürü Ayca KARADAĞ, Kalite Kontrol Uzmanı Oktay SARAY ve Ege ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Özgül SARAN’ın katılımıyla gerçekleşen seminerde WOLVOX ERP E-Business, Genel Muhasebe ve Ön Muhasebe programları hakkında detaylı bilgi verildi.

Üniversite genelinde, farklı fakültelerden öğrenci ve öğretim üyelerinin katıldığı seminer büyük ilgi gördü. Seminer aralarında bile AKINSOFT yetkililerine sorular yönelten öğrenciler, üniversiteleri için ileriye yönelik çalışmalar talep ettiler.

Seminere katılan öğrenci ve öğretim üyeleri, AKINSOFT’un gösterdiği duyarlılıktan ötürü yaşadıkları memnuniyeti ifade ederek, AKINSOFT yetkililerine bu büyük organizasyon için teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here