Dergi Özel Yazıları AKINSOFT 16 Mayıs 2009 (0) (1268)

Yazılımın Öncü İsmi AKINSOFT Durmak Bilmiyor

İşte Nisan 2009 çalışmaları

Yazılımın öncü ismi AKINSOFT, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Kurulduğu tarihten itibaren bilişim alanında yaptığı çalışmaların yanı sıra, medyada gerçekleştirdiği faaliyetleriyle de gündemde yer almayı başaran firma, Çözüm Ortaklarının da desteğiyle zirvede yer almaya devam ediyor.

Teknoloji devi AKINSOFT, profesyonel kadrosu ve teknolojiye uygun alt yapısıyla satış rekorları kırıyor. Türkiye genelindeki bayi yapılanmasıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan firma, birçok referans kamu kuruluşunu da (orduevleri, polisevleri. vb..) kendi bünyesine kazandırarak, müşteri portföyünü genişletiyor. Strateji 123 kapsamında, aynı amaç doğrultusunda aynı yolda ilerleyen AKINSOFT ailesi, Türkiye’nin birçok ilinde, Çözüm Ortaklarıyla beraber reklam çalışmaları başlatarak Türkiye’ye sesini duyuruyor.

Başarılı satış ve reklam çalışmalarının yanı sıra AKINSOFT, aynı ay içerisinde biri bölgesel biri Genel Merkez’de olmak üzere, 2 ayrı ERP Yetkin Eğitici Sertifika Semineri düzenleyerek Çözüm Ortaklarının sertifika almalarına olanak sağladı. Gerek Çözüm Ortaklarına, gerek müşterilerine, gerekse Kamu Kurum ve Kuruluşlarına seminerler düzenleyen firma, eğitime destek vermekten de geri durmuyor.

Sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da oluşturduğu bayi ağıyla dünyaya “biz de varız” diyebilen AKINSOFT, dış ticaret çalışmaları kapsamında ilk olarak Almanya’ya ve en son Romanya’ya bayilik vererek Dünya’da 10 ülkeyi AKINSOFT teknolojisiyle buluşturdu.

Küresel pazarda yaşanan olumsuzlukların aksine, çalışmalarını daha da hızlandırarak her alanda adını duyuran AKINSOFT, yeni projelerinin de sinyalini veriyor. Özellikle nisan ayında hızlı bir yükseliş gösteren firma, Star TV’de başlattığı AKINSOFT Sinema kulübü sponsorluk çalışmasıyla da teknoloji dostlarının büyük ilgisiyle karşılaşıyor

AKINSOFT Bayi Departmanı

Benzer Yazılar