Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 28 Ağustos 2009 (1) (2162)

ADEM KARDEŞLER HİDROLİK, WOLVOX İLE ŞİRKETİNİ KOORDİNE EDİYOR

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business işletmelerin en fazla tercih ettiği üretim planlama programları arasında yer alıyor. Yaklaşık 100 sektöre hitap eden AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business ERP Çözümü ile hizmet ve imalat sektöründe yer alıyor. Maliyetleri en aza indirerek, minimum zamanda, maksimum verim sağlayan WOLVOX işletmelerin büyümesinde ve markalaşmasında temel taşları oluşturuyor. Adem Kardeşler Hidrolik, müşteri portföyü hızla genişleyen AKINSOFT’un son kullanıcıları arasında yer alıyor.
Adem Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet DEMİRCİOĞLU, konuyla ilgili kendisine yönelttiğimiz sorularımızı yanıtladı.

Şirketinizin özgeçmişi hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?
Şirketimiz 1965 yılında Hacı Mehmet ADAM tarafından kurulmuş ve ziraat aletleri imali ile üretimine başlamıştır.
1970 ile 1982 yılları arasında Bekir ADAM(DEMİRCİOĞLU) tarafından hububat mibzerleri imali ile üretimine devam etmiştir.1982 yılından itibaren de benim yönetimimde işletmemiz faaliyetlerini devam ettirmektedir. 1994 yılına gelindiğinde ise firmamız hidrolik sektörüne girmiştir. Hidrolik rakor-hortum, hidrolik-pnömatik malzemeleri imalatı ve satışı yapmaktadır.
Daha iyi hizmet verebilmek için 1994 yılından beri oluşturduğumuz pazarlama ağımızla sıcak satış yapmaktayız. Bu sayede kullanıcıların ürünü görerek almasını sağlıyoruz.
Şirketimiz 2002 yılında Antalya’da satış mağazası açmış olup, burada da hidrolik-pnömatik sektörüne hizmet vermektedir. Ayrıca burada istek doğrultusunda hidrolik-pnömatik sistem kurulumları da yapılmaktadır.
Şuan Karatay Sanayi Sitesinde bulunan iş yerimizde, son teknoloji ürünü tezgahlarımızda yaklaşık 3000 çeşit hidrolik rekor imal edilmektedir. Firmamız her geçen gün talep doğrultusunda ürün portföyünü genişletmektedir. Geniş stok yelpazesiyle çalışan firmamız istenilen ürünleri en kısa zamanda müşteriye ulaştırma konusunda son derece özenli çalışmaktadır.
AKINSOFT programını ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
2007 yılında AKINSOFT Octopers ile tanışan firmamız 2008 Ocak ayında AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programına geçiş yapmıştır. Aynı yılın Mayıs ayında saha satışlarımız için WOLVOX Mobil Satış modülü ile çalışmaya başladık.

adem_kardesler_2
Neden AKINSOFT’u tercih ettiniz?
AKINSOFT’u tercih etmemizin en büyük nedenlerinde biri servis ve teknik destek noktasındaki başarısıdır. Özellikle Mobil Satış, PDA ,WOLVOX konusundaki taleplerimiz doğrultusunda yazılım üretiyor olmaları ve destek olmaları doğru bir karar verdiğimize bizi tamamen inandırmıştır.
WOLVOX ERP E-Business şirketinize ne tür avantajlar kazandırmıştır?
WOLVOX ERP E-Business maliyet, stok, imalat ve mobil satış takip noktasında şirketimize çok büyük avantaj sağlamıştır. En büyük avantajı ise WOLVOX Mobil Satış ile sipariş ve sıcak satış noktasında sağlamıştır. Sistemin online olarak birbirine bağlı olması; merkez, şube ve mobil satış olarak çok organlı çalışan şirketimizin koordinasyonu konusunda büyük kolaylık sağlamıştır.
Şirketimize yaptığı katkılardan dolayı Adem Kardeşler olarak AKINSOFT’a ve emeği geçen tüm personeline en içten saygılarımızı sunar; yeni başarılara uzanmalarını dilerim.

Benzer Yazılar

One Comment on “ADEM KARDEŞLER HİDROLİK, WOLVOX İLE ŞİRKETİNİ KOORDİNE EDİYOR

  1. cok gùzel

Yoruma kapalı.