AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 28 Ağustos 2009 (0) (2736)

AKINSOFT 2. PLAZASINI İSTANBUL’DA AÇIYOR

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen, yenilenen ve büyüyen AKINSOFT dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da AKINSOFT Bölge Müdürlüğü açarak büyümesini Avrupa’ya doğru ilerletiyor.

Hayata geçirdiği her projeyle yazılım sektöründe iddialı bir çıkış yapan firma, 2005 vizyonunda yer alan, “ilinde kendi kategorisinde vergi rekortmeni olmak, dış ticaretin temellerini atmak, 300 kişi istihdam edecek potansiyele ulaşmak (AKINSOFT Genel Merkez Plaza)” ilkelerini bir bir gerçekleştirdi. 14 yılın her bir karesine yepyeni başarılar yerleştiren AKINSOFT, 2007’de ilk yurtdışı bayiliğini verdi ve 2008’de ilk yurtdışı fizibilite çalışmasını gerçekleştirdi. Bu sayede dış ticaret çalışmalarına hız katarak, bugün 10 ülkede 2000’i (07.08.2009) aşkın Çözüm Ortağı ile hizmet veriyor.

 

Türkiye’nin dört bir tarafına AKINSOFT kalitesini ulaştıran firma, sınırları aşarak dünyaya hizmet sunmaya başladı. 2009 yılından itibaren dış ticaretteki atılımlarını hızlandırmayı planlayan AKINSOFT, Anadolu’dan Avrupa’ya doğru giden yolda, 2. Plazasını İstanbul’da açıyor. Daha hızlı ve daha iddialı projelerle İstanbul Bölge Müdürlüğünde hizmet vermeye başlayacak. 2010 ve 2015 vizyonlarını hayata geçirmek için alt yapı çalışmalarına başlayan firma yazılım sektöründe yapacağı ivmeyle alanında konuşulan tek isim olacak.

Türkiye’den dünyaya uzanarak dünyada yazılımın öncüsü olmayı hedefleyen firma, bunun için 2009 yılında iddialı çıkışlar yapmaya başladı. Dış ticarette yaptığı atılımlar, farklı ve yeni bir proje olarak yayına başlayan İNOVAX dergisi, 2010’da temelleri atılacak olan UyduKent çalışmaları ile AKINSOFT, yazılım sektörünün öncü ismi olma yolunda çalışmalarını hızlandırdı. AKINSOFT İstanbul Plaza da bu yükselişin bir parçası olarak hizmete açılıyor.

AKINSOFT İstanabul Plaza’nın Konumu;
• E5 karayolu cepheli,
• Metrobüs son durağına 100 m. uzaklıkta,
• İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüs’ü yanında,
• Atatürk Havaalanına ortalama 10 dk. mesafede,
• İkitelli Organize Sanayi Bölgesine ortalama 20-25 dk. uzaklıktadır.
Plaza Özellikleri;
• Bodrum, zemin kat dahil toplam 8 kat,
• Toplam 1600 m2 kullanım alanı,
• 1 asansör,
• Ortalama 20 araçlık otopark

Benzer Yazılar