AKINSOFT Programları AKINSOFT 28 Ağustos 2009 (0) (3102)

AKINSOFT OfficeMessenger

AKINSOFT ofisinizi ve çalışanlarınızı organize ediyor. OfficeMessenger yazılımı ile çalışanlarınızla her saniye iletişim halinde bulunabilirsiniz. Her çalışanınıza client açabilir ad, soyad, grup, departman tanımlamaları yapabilir ve kişilere ait şifreler oluşturabilirsiniz.
Her kullanıcının anlık durumlarını görebilir, veri alışverişinde bulunabilirsiniz. Bütün kullanıcılara toplu mesaj atarak duyuru ve anket yapabilirsiniz.AKINSOFT OfficeMessenger programı profesyonel iş yaşamına odaklanmış, ofis içi ihtiyaçlarınızı karşılamak için, ofisinizde, şehir dışında bulunan personel ve bayilerinizle güvenli bir iletişim ortamı sunmayı temel alan bir yazılımdır. İşletmeniz içinde yazışma ve dosya aktarımı sağlayarak firmanızın bünyesinde iletişimi hızlı, güvenli ve kolay bir hale getiriyor.

officemessenger

Her OfficeMessenger kullanıcısı kendine ait bir kullanıcı adı ve şifresine sahiptir. OfficeMessenger bilgisayar açılışında tüm ekranı kilitleyen kullanıcı giriş ekranı ile personel harici kişilerin bilgisayarları kullanmasını engeller sizin ve verilerinizin güvenliğini sağlar. Haberler bölümü ile firmanıza özel tanıtım, faaliyet ve kampanyalarınız hakkında yapılan çalışmaları ve yenilikleri ağınızdaki bütün kullanıcılara duyurabilirsiniz. Kullanıcılar profillerine resim ekleyebilir, temalarla OfficeMessenger’larını renklendirebilirler. OfficeMessenger mesaj alındığında sesli ve görüntülü ileti ekranı sunar. Kullanımını sınırlandırmak istediğiniz programlar için açılış ve kapanış saatleri belirleyebilir bu zaman dilimleri dışında, belirlediğiniz programların kullanmasını engelleyebilirsiniz.
OfficeMessenger, E-Ofis Network Admin modülü ile entegre çalışır. Kendi kendini server bilgisayardan güncelleyebilme, programın kullanıcı tarafından sonlandırılmasını engelleyebilme, ofis içi servis özelliğini kullanarak hizmetli personele çay, kahve vb. siparişler verebilme imkanı sunulmaktadır. WOLVOX İnsan Kaynakları modülü ile de entegre bir şekilde çalışan OfficeMessenger programını kullanılarak personel giriş ve çıkış takibi yapılabilmektedir.
Ofisinizin içerisinde personelinizle kurduğunuz iletişim ağı haricinde, şehir dışında bulunan bayi ve franchisinglerinizle de bağlantı kurmanızı sağlayan internet mesaj sistemi ile online görüşmeler yapabilir, dosya, doküman alışverişinde bulunabilirsiniz. Türkiye’de bir ilk olan bu hizmete AKINSOFT sayesinde sahip olabilirsiniz.

Benzer Yazılar