AKINSOFT Programları AKINSOFT 28 Ağustos 2009 (2) (4292)

AKINSOFT WOLVOX Restaurant ile Garsonlar artık daha hızlı….

Restoran, otel, cafe & bar ve pastaneler için ürettiği Restoran Yönetim Sistemi AKINSOFT WOLVOX Restaurant programı ile artık sipariş, kasa ve müşteri takiplerinizi daha hızlı ve daha profesyonel olarak yürüteceksiniz. Garsonların mutfağa gidip gelerek zaman kaybetmelerine gerek kalmadan müşterilerinize daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

Restoranınızın büyük olması verilen hizmette gecikmeye sebep olmasın!
Çözüm çok basit
“AKINSOFT WOLVOX RESTAURANT”

Fastfood kültürünün de günlük hayatımızda daha çok yer almaya başlaması ve benimsenmesi ile artık insanlar restoran, otel, cafe&bar, disco, club ve pastanelerden bulundukları mekanlara servis yapılmasını istiyorlar. Paket ve evlere servis hizmetleri daha çok tercih ediliyor. Paket sipariş hizmetlerinde de size bir çok kolaylık sağlayan AKINSOFT WOLVOX Restaurant, Caller ID desteği sayesinde bilgisayarınız ile telefonunuz arasında bağlantı sağlayarak telefonunuza gelen aramaları tanıyabilme müşterilerinize daha hızlı ve profesyonel bir hizmet sunabilme imkanı sunmaktadır. Paket sipariş uygulamalarında arama geldiği anda kişinin adres bilgilerini ekranınızda görebilir tekrar tekrar kişi ve adres bilgi kaydı almanıza gerek kalmadan daha kısa sürede siparişi adrese teslim edebilirsiniz. AKINSOFT WOLVOX Restaurant Online Sipariş sistemi sayesinde web üzerinden sipariş alabilmekte, büyük organizasyonlar için toplu paket siparişler verilebilmekte ve online rezervasyon desteği sağlamaktadır.
AKINSOFT WOLVOX Restaurant’ın restoran, otel, cafe & bar ve pastaneler için geliştirdiği Restoran Yönetim Sistemi size birden fazla kolaylık sunuyor. Artık işletmenizde işler daha hızlı yürüyor. Müşteriler masada saatlerce beklemiyor, kasada hesap ödemek için masa numaralarını söyleyip, toplam hesabın çıkarılması için zaman harcamıyor. Çünkü AKINSOFT WOLVOX Restaurant masa kayıtlarını otomatik olarak hesaplıyor. Böylece hem işlem hataları minimize edilmiş oluyor hem de isteğe bağlı olarak toplam hesap bölünerek kişilere ayrı ayrı hesap ödeme seçeneği sunuyor.
WOLVOX Restaurant, saatlik sipariş uygulamasıyla çalışan kafeler, bilardo salonları vb. yerler için süreli masa tanımlaması yapabilmektedir. Ayrıca WOLVOX Restaurant programı ile masa kayıtlarınızı görsel olarak dizayn edebilirsiniz. Ürünlerinize resim atayabilir, görsellik katabilir daha zengin ve kullanımı kolay bir görünüm elde edebilirsiniz.
İşletmenizin çalıştığı sektör fark etmeksizin masa kayıtlarını işletmenin özelliğine göre gruplandırabilir, bir masaya birden fazla fiş, adisyon açabilirsiniz.

restaurant
WOLVOX Restaurant programı Ön Muhasebe ve Otel programları ile entegre bir şekilde çalışır, otelinizin restoran kısmında da kullanılabilir. Muhasebe hesaplamalarınızda, stok, kasa takiplerinde kolaylık sağlar. Garsonlarınızın yanlış aldığı siparişleri veya müşteri talepleri doğrultusunda vazgeçilen siparişleri de kolaylıkla iptal edebilir ve değiştirebilirsiniz. Ön muhasebe kısmında adisyon kısmını kullanarak gün sonu raporu alabilir ve gün içinde yapılan tüm satışları, garson takibini, ürün satışları gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
AKINSOFT WOLVOX Restaurant programı ile entegre çalışan Restaurant PDA programı ile garsonlarınız PDA cihazları kullanarak masalardan sipariş alabilmekte ve aynı anda mutfak yazıcıları da kullanılarak mutfakta bulunan aşçılar bu siparişlere göre servisi hazırlayabilmektedir. Ayrıca dokunmatik ekranlı monitörleri de WOLVOX Restaurant programı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Dünya’da 10 ülkede Çözüm Ortakları ile hizmet veren yazılım devi AKINSOFT, WOLVOX Restaurant yazılımında da sizlere çoklu dil desteği sunmaktadır. Garsonlarınızın ve personelin yetkilerini sınırlayabilir, belirleyeceğiniz zaman aralıkları ile kayıtlarınızı yedekleyebilirsiniz, yanlışlıkla silmiş olduğunuz datalarınızı kurtarabilirsiniz.
Artık işletmenizin en çalışkan elemanı AKINSOFT WOLVOX RESTAURANT.

Benzer Yazılar

2 Comments on “AKINSOFT WOLVOX Restaurant ile Garsonlar artık daha hızlı….

  1. bu tür programların neden konu anlatımlı videoları filan yok

  2. Değerli Okuyucumuz,
    Kolay kullanım ve esnek yapıya sahip olan programlarımızın bir çoğu için yardım videoları bulunmaktadır. http://www.wolvox.com adresinden WOLVOX Restaurant programımızın yardım videosuna ulaşabilirsiniz. İlginizden ötürü teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim…

Yoruma kapalı.