AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 28 Ağustos 2009 (1) (118595)

Düğünler

AKINSOFT Kalite Kontrol Uzmanı Ahmet ALANLI

AKINSOFT başarılarıyla, Çözüm Ortaklarıyla, son kullanıcılarıyla çığ gibi büyümenin mutluluğunu yaşarken, ailesine katılan yeni üyeleriyle bu mutluluğu daha içten yaşıyor. 21 Haziran 2009 tarihinde Reşide ÇINAR ile hayatını birleştiren AKINSOFT Kalite Kontrol Uzmanı Ahmet ALANLI’nın bu özel gününde AKINSOFT personelleri nikaha katılarak bu mutlu ana tanıklık ettiler. AKINSOFT Bayi Satış ve İnsan Kaynakları Müdürü Hasan BOZYİĞİT ile AKINSOFT Personel Müdürü Hulusi HOLTA’nın nikah şahidi olduğu düğün töreninde yer alarak çalışma arkadaşlarını yalnız bırakmayan AKINSOFT personeli, AKINSOFT ailesinin bir birine olan bağlılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

dugunler

AKINSOFT Muhasebe ve Finans Müdürü Tahir Baş

AKINSOFT ailesi her gün biraz daha büyüyor, ailesine katılan yeni bireylerle daha da güçleniyor. Başarılı çalışmalarıyla gündemde yer alan firma personelinin mutluluğuyla daha da mutlu oluyor. AKINSOFT Muhasebe ve Finans Müdürü Tahir Baş 12 Temmuz 2009’da hayatını Selda Turan ile birleştirdi. Ordu’da gerçekleşen düğün törenine çok sayıda davetli katılarak çifti yalnız bırakmadı.

AKINSOFT Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü

AKINSOFT ailesi 2009 yazını yoğun bir düğün trafiğiyle geçiriyor. Evlenen çiftlerin mutluluğunu paylaşan AKINSOFT ailesi, bu güzel anlarla daha da güçlenip, büyümeyi sürdürüyor.
AKINSOFT Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Sevgi USLU 20-22 Temmuz 2009 tarihleri arasında 3 gün süren bir düğünle hayatını Mustafa ÜÇER ile birleştirerek dünya evine girdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde ÜÇER çifti, kendilerini yalnız bırakmayan dostlarıyla birlikte doyasıya eğlendi.

EVLİLİK SONSUZLUK YOLUNDA İLK ADIMI ATMAKTIR.
MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN, SEVGİNİZ SONSUZA DEK SÜRSÜN!

AKINSOFT Pazarlama ve Yazılım Destek Müdürü Ahmet Yılmaz

AKINSOFT Pazarlama ve Yazılım Destek Müdürü Ahmet Yılmaz 02 Ağustos 2009 Pazar günü düzenlenen düğün töreninde hayatını Sema Düzgün ile birleştirdi. AKINSOFT personelinin de katıldığı törende davetliler Yılmaz çiftinin mutluluğuna şahitlik etti.
Dileriz Yılmaz çiftinin mutluluğu sonsuza dek devam eder.
Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğiyle…

Benzer Yazılar

One Comment on “Düğünler

  1. akınsoft çözüm ortağı olarak yeni evlenen arkadaşlarıma bir ömür boyu mutluluklar dilerim…

Yoruma kapalı.