INOVAX: Türkiye'nin Bilim ve Teknoloji Dergisi

Muğla’da WOLVOX ERP E-Business Yetkin Eğitici Sertifika Eğitimi

Müşterilerine kaliteli bir hizmet sunabilmek için, AKINSOFT çatısı altında bulunan herkesi bilgiyle, eğitimle donatan firma, Çözüm Ortaklarına yönelik eğitimler düzenleyerek son kullanıcıların isteklerine daha hızlı cevap vermeye çalışıyor. Bu kapsamda teknolojinin parlayan yıldızı AKINSOFT, eğitim toplantılarına bir yenisini daha ekledi.
AKINSOFT Muğla Bölge Bayi Kontrast Bilişim organizasyonu ile, AKINSOFT Muğla Çözüm Ortaklarına yönelik düzenlenen WOLVOX ERP E-Business Yetkin Eğitici Sertifika Eğitimi, 18-19 Nisan 2009 tarihlerinde, Muğla Kontrast Bilişim binasında gerçekleşti. AKINSOFT ERP Sistem Uzmanı Mahmut ÖNVER’in katıldığı eğitimde, AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programıyla ilgili detaylı bilgi verildi. 2 gün süren eğitimin sonunda, Çözüm Ortakları ERP Yetkin Eğitici Sertifikası alabilmek için yazılı ve uygulamalı sınavlara katıldılar. İki gün süren yoğunluğun son gününde eğitim semineri, hoş bir akşam yemeğiyle son buldu.
Türkiye yazılım endüstrisinin önemli yapılarından AKINSOFT kendi bünyesinde gerçekleştirdiği eğitimlerin yanı sıra iş dünyası için ticaret ve sanayi odalarına yönelik tanıtım ve eğitim seminerleri düzenliyor.
Bu kapsamda AKINSOFT Muğla Bölge Bayi Kontrast Bilişim tarafından, Fethiye Ticaret Odası üyeleri için AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business tanıtım semineri düzenlendi. 20 Nisan 2009 tarihinde Fethiye Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşen seminere, AKINSOFT ERP Sistem Uzmanı Mahmut Önver katıldı. Seminerde, Ticaret Odası üyelerine geniş çaplı bir program tanıtımı yapan Önver, konu hakkında yönlendirilen soruları da yanıtladı. Seminer Fethiyeli iş adamlarının yoğun katılımı sayesinde güzel bir şekilde tamamlandı.

Mobil Sürümden Çık