AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 16 Kasım 2009 (0) (2002)

AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü 14 Aralık 2009’da Hizmetlerine Başlıyor

Başarı her zaman zordur ama asıl önemli olan zor zamanlarda doğru stratejileri uygulayarak sağlıklı bir şekilde büyümektir. AKINSOFT ailesi bunu başardı. Dev yatırımlarla ekonomiye, hedeflerine, geleceğe yön verdi. Her başarısıyla ses getiren firma, kısa sürede bilişim alanında önemli bir yer edindi. Sahip olduklarıyla güçlenmeye devam eden AKINSOFT, hayata geçirdiği her projenin temeline istikrarını ve gücünü yerleştirdi.

AKINSOFT 1995 yılında yaklaşık 30 yıllık vizyonlarını belirlemişti. İlk projesi 2005 vizyonunda yer alan 300 kişi istihdam edecek potansiyele ulaşmaktı. Bu vizyonunu gerçekleştiren firma, AKINSOFT Plaza’yı faaliyete geçirdi. Ama bununla kalmadı, diğer planlarını ve vizyonlarını gerçekleştirmek için dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürdü. Hedef dünya markası olmaktı. Bu kapsamda AKINSOFT 2005 vizyonunda yer alan “dış ticaretin temellerini atmak” projesini başarıyla hayata geçirdi. 2007’de ilk yurt dışı bayiliğini verdi, 2008’de ilk yurt dışı fizibilite çalışmasını gerçekleştirdi.

Büyümesinin yanı sıra, kalitesini ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmayı hedefleyen AKINSOFT, her gün yeni bir proje daha gerçekleştirdiği haberleriyle gündemde yer alıyor. Son olarak 2. plazasını dünyanın en büyük metropolleri arasında yer alan, Türk ekonomisinin temel direği İstanbul’da almasıyla, kalitesini tüm dünyaya ulaştırmaktaki kararlılığını bir kez daha gözler önüne serdi. Eylül 2009’da İstanbul plazanın kurum içi, personel ve mimari yapılanması için çalışmaları başlatan firma, 14 Aralık 2009’da İstanbul Bölge Müdürlüğünü bu plazada faaliyete geçirecek. Kasım 2009’da inşaatı tamamlanan İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde, AKINSOFT İstanbul Bölge Bayileri ile ilk AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü Toplantısı, İstanbul Plaza’da gerçekleştirildi. AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Akın’ın, AKINSOFT İnsan Kaynakları ve Bayi Satış Müdürü Hasan Bozyiğit’in katıldığı toplantıda, İstanbul’da yapılabilecek çalışmalarda birlikte neler yapılabileceği konusunda kararlar alındı. Daha iyi bir İstanbul için birlikte harekete geçildi. İstanbul’da hizmet vermek için İstanbul plazadaki çalışmaları aylardır aralıksız sürdüren AKINSOFT yetkilileri, Anadolu’dan Avrupa’ya ilerlemede önemli bir rol oynayan İstanbul Bölge Müdürlüğü’nü hizmete açarak İstanbul’daki yapılanmasını genişletecek. İstanbul’un Avcılar ilçesinde kurulacak İstanbul Bölge Müdürlüğü hizmetlerine başlıyor.

Benzer Yazılar