AKINSOFT Programları AKINSOFT 16 Kasım 2009 (0) (2325)

AKINSOFT WOLVOX E-Ticaret

Satış için uzağa gitmeyin, tüm dünyaya ofisinizden satış yapabilirsiniz.
İnternet teknolojileri alanındaki gelişmeler iş dünyasının her alanında etkisini gösteriyor. İnternet sayesinde yeni iş alanları ortaya çıkıyor ve pek çok iş kolunda rekabet gittikçe büyüyor. İnternetin sunduğu hizmetler iş dünyasına çok büyük avantajlar getiriyor. İnternetin sunduğu hizmetlerden E-Ticaret yer, zaman, yol kavramlarını ortadan kaldırıyor, hem son kullanıcının istediği ürünü kolaylıkla bulup almasını sağlıyor, hem de firmaların temsilcisinin veya satış ağının bulunmadığı tüm coğrafyalara hizmet ulaştırmasına imkan tanıyor.

 

E-Ticaret, birebir görüşme gerektirmeden elle gerçekleştirilen tüm işlem ve süreçleri otomatikleştirerek zaman tasarrufu sağlar. AKINSOFT WOLVOX E-Ticaret programı, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek özellikler ile yapılandırılmış ve WOLVOX’un diğer programlarıyla tam entegre çalışabilen bir üründür. WOLVOX E-Ticaret ile ürünleriniz 7 gün 24 saat satışa açık olacaktır. Müşterileriniz istedikleri saatte alışveriş yapma şansı yakalayacak ve bu sayede milyonlarca insanın sitenizi ziyaret etmesini sağlayacak-sınız.

Müşterileriniz WOLVOX E-Ticaret üyelik sistemi ile kendilerine ait parola ve şifreleriyle hesap oluşturarak sitenizde güvenli bir şekilde alışveriş yapacaktır. WOLVOX E-Ticaret programı sayesinde, sitenize giren müşterileriniz seçtikleri ürünü sitenizdeki diğer ürünlerle zaman kaybetmeden karşılaştırma fırsatı bulacaktır. Aynı zamanda programın ürünlere yorum ekleme özelliği sayesinde üyeleriniz, ürünlerinizle ilgili deneyimlerini ve fikirlerini yorum ekleyerek son kullanıcılar ile veya sizinle paylaşabilir, burada yapılacak olumlu yorumlar, potansiyel müşterileri ürünlerinizi satın almaya teşvik edecektir. Üyelerinizin sitede veya ürünlerde yaşadıkları sorunları WOLVOX E-Ticaret’in site yöneticisine mesaj gönderebilme özelliği sayesinde size bildirebilirler, böylece siz de firma yetkilisi olarak sorunları zaman kaybetmeden çözebileceksiniz. Belirlediğiniz özel üyeleriniz için promosyon veya indirim kampanyaları düzenleyerek müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. WOLVOX E-Ticaret ile sitenizdeki ürünleri, indirimdeki ürünler, fırsat ürünleri ve yeni eklenen ürünler şeklinde sınıflandırarak müşterilerinizin aradıkları ürünleri daha kolay bulmasını sağlayabileceksiniz. WOLVOX E-Ticaret programı ile dilediğiniz bankanın sanal posunu kullanabilir, müşterilerinize taksitli satış imkanı sunarak tahsilatlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sitenize duyurular ve haberler bölümü ekleyerek sitenizle ilgili tüm gelişmeleri bu bölümlerden duyurabilirsiniz. Ayrıca WOLVOX E-Ticaret programı WOLVOX Ön Muhasebe programı ile tam entegre çalıştığı için ön muhasebede gerekli olan tüm işlemelerinizi yapabilmenize olanak sağlar.

AKINSOFT WOLVOX E-Ticaret sayesinde milyonlara ulaşabilir ve işletmenizi dünya çapında bir marka yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar