INOVAX: Türkiye'nin Bilim ve Teknoloji Dergisi

Amiroğlu Şirketler Grubu Tercihini Yaptı AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business

Yaklaşık 20 yıldır yaptığı çalışmalarla örnek teşkil eden Amiroğlu Şirketler Gurubu, madencilik, beton, hafriyat, asfalt sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Müşterilerinin memnuniyetini üst seviyeye taşımak için, teknolojiye de ayak uydurduklarını belirten Amiral Şirketler Grubu Muhasebe Müdürü Ahmet Işıktaş, AKINSOFT yazılımı kullanmaya başladıktan sonra elde ettikleri avantajların, kaliteli ve müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı çalışmalarında önemli bir etken olduğunu ifade ediyor. Işıktaş, AKINSOFT Denizli Bölge Bayi Arma Telekominasyon Bilgisayar’ın yakın ilgi ve alakasından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, AKINSOFT Denizli Çözüm Ortağını başarılı çalışmalarından dolayı da tebrik etti.

 

Firmanızı bize kısaca tanıtır mısınız?
Amiroğlu Madencilik 1992 yılından beri Denizli’de faaliyet göstermektedir. Genel olarak hazır beton imalatının temel bileşenlerinden olan “AGREGA” üretimi yapılmaktadır. Üretim için gerekli olan hammadde ihtiyacı 3 ayrı açık ocaktan sağlanmaktadır. Bu ocaklardan elde edilen hammadde 2 ayrı taş kırma ve eleme tesislerinde işlenerek hazır beton üretimi için uygun hale getirilir. Hazır beton için gerekli boyutların yanı sıra, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı boyutlarda ürünlerde üretilmektedir. Ayrıca talep doğrultusunda asfalt ve alt yapı çalışmaları için de çeşitli ürünler üretilmektedir. Tesislerimizin yıllık toplam kapasitesi 1.000.000 tondur. Şirketimiz son bir yıldır yol yapım ve asfalt yapım işleri yapmaya başlamıştır. Amiroğlu Akbeton 1996 yılında faaliyete başlamış ve güçlü kadrosuyla, beton kalitesinden taviz vermeden son teknoloji ekipmanları ile Denizli İli ve çevresinde sektörün önde gelen hazır beton ve hazır sıva üretim kuruluşları arasına girmiştir.
Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, istekleri doğrultusunda öncü çözümler oluşturmak ve ürün kalitemizle farklı hizmetler sunmak temel politikamızdır.

Ne kadar zamandır AKINSOFT programı kullanıyorsunuz?
Yaklaşık 3 yıldır AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programı kullanıyoruz. İşletmemizde bu programı kullandığımız üç yılın şirketimize çok büyük getirileri oldu, ben firmayı kalitesinden, müşterisine verdiği destekten dolayı tebrik ediyorum.

AKINSOFT programını tercih etmenizi etkileyen etmenler nelerdir?
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business‘ın içerik ve kapsam olarak ihtiyaçlarımıza cevap vermesi, kullanım kolaylığı sağlaması ve ekonomik olması gibi özellikleri nedeniyle, programı tercih ettik. Denizli’de bayi yapılanmasının gelişmiş olması, ihtiyacımız olduğunda iletişimde bir sıkıntı çekmeyecek olmamız, Denizli’deki AKINSOFT Çözüm Ortaklarının yakın ilgi ve alakası bizleri memnun ediyor. Bu yüzden AKINSOFT bizim için en doğru tercih oldu.

Bu programı kullanmak işletmenize neler kazandırdı, yaşanan değişiklikler nelerdir?
AKINSOFT programından önce kullandığımız yazılım bize çok fazla zaman kaybı yaşatıyordu. AKINSOFT programlarının SQL tabanlı olması nedeniyle zaman kaybının önüne geçtik. Ayrıca veri girişlerimizde yenilikler yaparak daha kapsamlı bir çalışma ile raporlama da kolaylık sağladık. Şirketimizin 4 ayrı yerde bulunan şubeleri arasında bağlantı kurarak verilerimizi tek bir server da topladık. AKINSOFT ile teknolojiyi yakaladığımıza inanıyorum. AKINSOFT’un yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarında bizim de fikirlerimize önem vererek istediğimiz özellikleri programa eklemesi bizi çok memnun ettiği gibi, çalışma sistemimize de çok büyük katkıları olmuştur. Ayrıca AKINSOFT programlarının kolay kullanılabilir ve anlaşılır olması nedeniyle personelleri eğitip, yetiştirmekte daha pratik bir hal kazanmıştır.

Her hangi bir yazılım satın almak isteyen firmalara neler tavsiye edebilirsiniz?
Yazılım ihtiyacı olan firmalara program satın almadan önce, AKINSOFT yazılımlarını incelemelerini tavsiye ederim. Çünkü AKINSOFT programlarının kullanım kolaylığını ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ölçüde olduğunu görünce programdan vazgeçemez-ler. Ben şahsım olarak programın kolay ve anlaşılabilir olmasına önem veriyorum. Tabi bunun yanı sıra ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılaması da önemlidir. Program alacak kurumların bu kıstaslara dikkat etmesini öneririm.

Mobil Sürümden Çık