AKINSOFT Programları AKINSOFT 16 Kasım 2009 (0) (2132)

NetMuhtar ile Tüm Mahalle Bilgisayarınızda

AKINSOFT NetMuhtar programı muhtarların tercih sıralamasında zirvede yer alıyor.

Artık teknoloji daha hızlı gelişiyor, her gün bambaşka yenilikler hayatımıza ekleniyor. Bu gelişimin doğurduğu bilgisayar, internet ve yazılım hayatımızda artık çok önemli bir yer edindi. Şimdi hem evlerimizde, hem iş yerlerimizde bu muhteşem üçlü vazgeçilmez oldu. İş dünyasında olduğu gibi kamu ve hizmet kuruluşları da değişime ayak uydurarak teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanıyor. Bugün tüm kamu kuruluşları işlemlerini bilgisayar ve internet üzerinden yaparak zamandan tasarruf ediyor. Bu bağlamda Türkiye’nin en eski kamu kuruluşu olan ve yaşadığımız bölgedeki en küçük mülk-i amir statüsünde bulunan mahalle muhtarları ve köylerdeki muhtarlar artık çağa ayak uydurarak bu teknolojiden yaralanmaya başlamışlardır.

 

Devlet desteği ile artık neredeyse tüm Türkiye’de ki muhtarlıklar bilgisayar ve internet hizmetine kavuşmuştur. Bu yenilik, yazılım ile desteklenerek eskiden kalma kağıt kalem israfına son verilmiş, vatandaşa verilen hizmet kalitesi yükseltilmiştir. AKINSOFT, muhtarların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan NetMuhtar programı ile muhtarların kaliteli hizmet vermesine katkıda bulunuyor. Muhtarlıklar verdikleri tüm hizmetleri ve yaptıkları tüm işlemleri destekleyen AKINSOFT NetMuhtar programı, geliştirilmiş yapısı ile muhtarların her türlü ihtiyacına cevap vermektedir. Programın içerisinde yer alan modüllerden; hane kaydını yapma, kişileri kayıt etme ve nakil işlemlerini gerçekleştirme, online olarak kolayca TC kimlik numarası sorgulayabilme, çoklu kullanıcı desteği, bütün matbu belgeleri basabilme ve bütün matbu belgeleri dizayn edilebilme özellikleri tüm muhtarlık işlemlerinin kolayca halledilebilmesine imkan tanıyor. Ayrıca pek çok kritere göre detaylı grafiksel istatistik alabilmesi, tüm tabloları Excel veya HTML’ e aktarabilme olanağı sunması, detaylı yedekleme ve geri yükleme sistemi, detaylı raporlama seçenekleri ile AKINSOFT NetMuhtar programı muhtarların tercih sıralamasında zirvede yer almaktadır.

AKINSOFT’un titizlikle hazırladığı NetMuhtar programı, kolay kullanımlı arayüzü ile kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlamaktadır. AKINSOFT ülkemiz için çalışıyor ve üretiyor, AKINSOFT ailesinden, 2000’i aşkın Çözüm Ortağından aldığı destek ile daha da büyüyor ve Türkiye’ye yeni yatırımlar kazandırmaya devam ediyor.

Etiket Bulutu: Muhtarlık için program

Benzer Yazılar