AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 04 Şubat 2010 (0) (2273)

AKINSOFT Eğitimleri

 

Yazılım alanında faaliyet gösterdiği 15 yıl boyunca mevcut yapısını sürekli geliştiren AKINSOFT, Çözüm Ortaklarına, son kullanıcılarına ve personeline yönelik gerçekleştirdiği eğitimlerle kalitesini arttırıyor.

AKINSOFT bu kapsamda Ürün Yönetimi ve ERP Sistem departmanı yetkililerinin katılımıyla her ay farklı eğitim programları gerçekleştiriyor.

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Yetkin Eğitici Sertifika Eğitimleri
11-12 Aralık 2009 tarihleri arasında AKINSOFT Genel Merkez Plaza’da farklı illerden katılan Çözüm Ortakaları için, 22-23 Aralık 2009 tarihleri arasında Batman’da, AKINSOFT Güney Doğu Anadolu Bölgesi Çözüm Ortakları için,16-17 Aralık 2009 tarihleri arasında İzmir’de, AKINSOFT Ege Bölgesi Çözüm Ortaklarına yönelik AKINSOFT Genel Merkez yetkililerinin katılımıyla WOLVOX ERP E-Business Yetkin Eğitici Sertifika Eğitimi düzenlendi. Çok sayıda Çözüm Ortağının katıldığı eğitimlerde, bayiler WOLVOX ERP E-Business programı konusunda detaylı eğitimler aldı. Eğitimlerin son gününde Çözüm Ortakları yazılı ve sözlü sınavlara katıldı, sınavda başarı gösteren Çözüm Ortakları AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Yetkin Eğitici Sertifikası aldı.

akinsoft_egitimleri_2

AKINSOFT Ticari ve Sektörel Program Eğitimleri
13-14 Kasım 2009 tarihleri arasında AKINSOFT Plaza’da gerçekleşen seminerin ilk gününde WOLVOX Ön Muhasebe, WOLVOX Restaurant, WOLVOX İnsan Kaynakları, WOLVOX Hızlı Satış ve WOLVOX Otel programları, 2. günü ise AKINSOFT CafePlus, WOLVOX Mobil Satış, WOLVOX E-Ticaret ve Net Sürücü programları hakkında eğitim aldı. Çözüm Ortakları aldıkları eğitimin verdiği güvenle bölgelerinde daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını hızlandıracaklarını belirttiler.

Ankara 1. Bölge Bayi olarak AKINSOFT ailesine katılan Akademi Bilgisayar, Ankara’da yapılan AKINSOFT çalışmalarına hız katmak için, AKINSOFT Genel Merkez organizasyonu ile 14-16 Aralık 2009 tarihleri arasında gerçekleşen, Ticari ve Sektörel program eğitimine katıldı. AKINSOFT Ankara 1. Bölge Bayi Akademi Bilgisayar Yetkilisi İdris Kartal, çalışma ekibiyle birlikte aldığı eğitimlerin sonucunda Ankara’da güçlü projeler hayata geçirmeyi planlıyor.

 

Benzer Yazılar