AKINSOFT İstanbul AKINSOFT 04 Şubat 2010 (0) (1818)

AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde Toplantı Yoğunluğu

 

AKINSOFT, İstanbul Plaza’nın yapılanmasını kısa süre içerisinde tamamlayarak, İstanbul Bölge Müdürlüğü’nün İstanbul’da yapacağı faaliyetler konusunda çalışmaları başlattı. İstanbul’da çok büyük projeleri hayata geçirmeye hazırlanan firma, 2010 yılında atmayı planladığı dev adımlar ile bilişim sektöründe zirveye yerleşmeyi hedefliyor. İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde yapacağı çalışmalar konusunda İstanbul Çözüm Ortakları ile sürekli görüşme halinde olan AKINSOFT, bayileri ile birlikte hız kesmeden yola devam ediyor. İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıda, AKINSOFT İstanbul Bölge Bayileriyle bir araya gelen AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Akın, verdiği sözlerden geri adım atmadığını, AKINSOFT ailesinin inancı ve gücü sayesinde hedeflerine adım adım yaklaştığını ifade etti. 17 Aralık 2009 tarihinde gerçekleşen toplantıda Akın, İstanbul’da izlenecek stratejiler hakkında görüşmelerde bulundu.

İstanbul’daki çalışmaları konumlandırmak için AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde temaslarda bulunmaya devam eden AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Akın, 21 Aralık 2009’da AKINSOFT İstanbul Bölge Bayileri ve Ana Bayileri ile bir araya gelerek İstanbul’da verilecek hizmetler ile ilgili görüşmeler yaptı.

ist_bolg_mud_top_2

Toplantı öncesi AKINSOFT İstanbul Plaza’yı gezen ve personeller ile tanışan İstanbul Çözüm Ortakları, kısa süre içerisinde yapılanan ve sektöre hızlı bir giriş yapan AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürülüğü’nün, İstanbul’da yapılacak çalışmalara hız katacağından son derece emin olduklarını belirttiler.

AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Akın, AKINSOFT İnsan Kaynakları ve Bayi Satış Müdürü Hasan Bozyiğit’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda takip edilecek ortak stratejiler konusunda kararlar alındı. Çözüm Ortaklarıyla birebir görüşmelerde bulunan Akın, AKINSOFT Genel Merkez’in başarısına parelel olarak, İstanbul’da da AKINSOFT’un çok başarılı çalışmalar yapacağının aşikar olduğuna vurgu yaptı.

Benzer Yazılar