AKINSOFT İstanbul AKINSOFT 04 Şubat 2010 (0) (1812)

AKINSOFT İstanbul Plaza Hizmetinizde

AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü 14 Aralık 2009’da Faaliyete Başladı

 

Vizyonlarıyla, çalışma disipliniyle, teknoloji alanında yaptığı çalışmalarla tüm dikkatleri üzerine çeken AKINSOFT, her yıl farklı projeler gerçekleştirerek bilişim sektöründe yatırım yapmayı sürdürüyor. 1995 yılında kurulan firma, hızlı bir büyüme grafiğiyle sektörünün öncü isimleri arasında yer aldı. 2005 vizyonunu başarıyla tamamlayan AKINSOFT, 2010 ve 2015 vizyonlarını gerçekleştirmek için çok güçlü bir çalışma maratonuna başladı. Özellikle 2009 yılında çalışmalarına gerçek anlamıyla bir ivme kazandıran AKINSOFT, Türkiye’deki bayilik yapılanmasını genişletti, dünyada 11 ülkede bayilik ağı kurdu, İNOVAX dergisiyle medya sektöründe faaliyet göstermeye başladı, 2010 vizyonunda yer alan “Robotik Teknolojiler alanında Ar-Ge çalışmalarını başlatma” projesini 2009 yılında hayata geçirdi. Firma, 2009 yılının 2. yarısında ise 2. plazasını İstanbul’da alarak büyümesini Anadolu’dan Avrupa’ya doğru ilerletti ve dış ticaret alanında daha da ileriye gidebilmek için dünyanın en büyük metropolleri arasında yer alan İstanbul’da, İstanbul Bölge Müdürlüğü kurma projesini 8 katlı plazasıyla hayata geçirdi.

Eylül 2009’da plazanın kurumsallığa uygun olarak yapılandırılması için inşaat sürecini başlatan firma, 3 ay süren çalışmaları başarıyla tamamladı ve AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü 14 Aralık 2009’da faaliyete geçti. Bilgisayar Mühendisi, Matematik Bilgisayar, Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama, Yönetim Bilişim Sistemleri, Radyo ve Televizyon Programcılığı gibi bölümlerden mezun olan AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü’nün yaklaşık 15 kişilik ekibi, profesyonel çalışmalarıyla İstanbul’da dev projeler gerçekleştirmek için üstün bir çalışma performansı sergiliyor.

İstanbul’a hızlı bir giriş yapan AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü sık sık toplantı yoğunluğu yaşıyor. AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN, zaman zaman AKINSOFT İstanbul Bölge Bayileri ile bir araya gelerek, İstanbul’da izlenecek stratejiler hakkında görüşmelerde bulunuyor. Kalitesini tüm dünyaya ulaştırmada kararlı olan AKINSOFT, dur durak bilmeden istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Profesyonel hizmet anlayışını benimseyen AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü, çalışmalarını AKINSOFT Genel Merkez’e paralel olarak sürdürüyor. Çözüm Ortaklarına yönelik eğitim ve motivasyon seminerleri, sertifika programları düzenleyen AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü, etkin hizmet anlayışı kapsamında her cumartesi İstanbullu son kullanıcılara yönelik program eğitimleri organize ediyor. Disiplinli ve planlı çalışan uzman kadrosu ile kısa süre içerisinde çok büyük yol kat eden AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü, yeni projeleri ile İstanbul’a hız katmaya hazırlanıyor.

Benzer Yazılar