AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 04 Şubat 2010 (0) (1367)

Doğu Anadolu Çözüm Ortakları, 2010 Yılı Hazırlıklarını Eğitimle Başlattı

 

9-10 Aralık 2009 tarihleri arasında AKINSOFT Doğu Anadolu Bölgesi Çözüm Ortakları için özel olarak organize edilen, Çözüm Ortağı Motivasyon ve Ticari/Sektörel Program Eğitim Semineri’ne AKINSOFT Doğu Anadolu Bölgesi Çözüm Ortakları yoğun bir katılım gösterdi. AKINSOFT Sivas Çözüm Ortaklarının da katıldığı eğitimde, Çözüm Ortakları WOLVOX Ön Muhasebe, WOLVOX Hızlı Satış, WOLVOX Otel, WOLVOX Adisyon ve WOLVOX İnsan Kaynakları, WOLVOX E-Ticaret, WOLVOX Mobil Satış, Hal Otomasyonu, CafePlus ve Net Sürücü programları hakkında eğitim aldı.

Yoğunlaştırılmış program eğitimleri tamamlandıktan sonra Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu Demet Köseoğlu, Çözüm Ortaklarına Performans ve Performans Yönetim Sistemi konulu bir seminer verdi. Demet Köseoğlu’nun konuşmasının ardından, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Akın, Doğu Anadolu Bölgesinden gelen Çözüm Ortakları için bir motivasyon konuşması gerçekleştirdi. Doğu Anadolu Bölgesinin yükselişine dikkat çeken Akın, “AKINSOFT kendisi ile birlikte ilerleyen herkese sahip çıkmış bir firmadır. Bunun için başarılı olan Çözüm Ortaklarının her zaman yanında yer alır. AKINSOFT’un bayi organizasyonu, dünyada kurulmuş en iyi bayi organizasyon sistemidir, sizler de Doğu Anadolu’da bu sistemi en iyi şekilde kullanarak yapmış olduğunuz işle daha fazla mutlu olabilirsiniz. Çok özel bir bölgemizden geldiniz, siz değerlerine sahip çıkan ve AKINSOFT’u en iyi anlayan Çözüm Ortaklarımız arasındasınız” dedi. Yakın gelecekte bilgisayar ve yazılım teknolojilerinin yerini robotik teknolojilere bırakacağına vurgu yapan Akın, “AKINSOFT teknoloji adına her basamakta varız dedi, yazılım basamağını tamamladık, şu anda hep birlikte meyvelerini yiyoruz. 2015’te yazılım sektörü yerini robotik sektörüne bıraktığı zaman, robotlarımızın seri satışlarını yapmaya başlayacağız” dedi. AKIN, konuşmasının sonunda eğitime katılan tüm Çözüm Ortaklarına teşekkür etti, 6. Bonus Döneminde Doğu Anadolu Çözüm Ortaklarından çok iyi dereceler beklediğini vurguladı.

dogu_anadolu_egitim_2

Eğitimlere katılan Doğu Anadolu Bölgesi Çözüm Ortakları, her yıl 7-17 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Hz. Mevlana’nın Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Etkinliği Şeb-i Aruz Törenleri’nin 736.’sına katılarak, sema ayini ve Ahmet Özhan’ın solistliğini yaptığı tasavvuf müziği konserini izledi. Yurt içinden ve yurt dışından binlerce kişinin akın ettiği törenlere katılan AKINSOFT Çözüm Ortakları, tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği böyle bir organizasyonu izlemekten duydukları memnuniyetten ötürü, AKINSOFT yetkililerine teşekkür etti.

 

Benzer Yazılar