AKINSOFT Programları AKINSOFT 04 Şubat 2010 (1) (4899)

Oto Kiralama AKINSOFT RentAgent İle Artık Çok Pratik

 

Günümüzde yaygın olarak kullanılan oto kiralama sektörü, iş dünyasının ve turizmin ayrılmaz parçasıdır. Oto kiralama sektörü, ilk olarak günlük kiralama veya çok kısa süreli kiralamalar şeklinde başlamış ve sonrasında firmaların 1-2 yıl gibi uzun süreli oto kiralama isteklerine bağlı olarak filo kiralama hizmeti olarak devam etmiştir.

Çok çabuk bir gelişme süreci yaşayan oto kiralama sektöründe firmalar araç sayısını arttırdıkça araçlarla ilgili bilgileri kontrol edemez hale gelmiştir. AKINSOFT, gelişen teknoloji ile birlikte oto kiralama sektörüne yönelik RentAgent programını çıkartarak, sektöre dair tüm ayrıntıları bu programda kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

rentagent2

AKINSOFT RentAgent, kolay kullanımı ve görsel arayüz desteği ile program kullanıcılarının çok çabuk bir şekilde öğrenebileceği, güçlü ve fonksiyonel bir yazılımdır. Araçlarınızla ilgili bilgileri ayrıntılı bir şekilde görebileceğiniz bu program sayesinde, kiralama süresi tamamlanmış olan araçları, teslim edilmiş araçları ve teslim edilmemiş araçların son durumunu rapor olarak alıp inceleyebileceksiniz. Araçlarınızı markasına, tipine, modeline ve son durumuna göre analiz edebileceğiniz gibi, gün aralıklarına göre fiyat takip bilgilerini de rahatlıkla tutabileceksiniz. İş yerinizdeki en büyük yardımcınız olan bu program ile 3000’in üzerinde aracı kaydedebilecek ve kategorilerine göre bir araca birden fazla resim ekleyebileceksiniz. Araçların muayene tarihleri, sigorta, kasko tarihleri gibi önemli ayrıntıları günü geldiğinde hatırlatan RentAgent ile araçlarınız yarı yolda kalmayacak bu sayede müşterilerinizle sorun yaşamayacaksınız. Gelişen bilgi çağına AKINSOFT RentAgent ile ayak uyduracaksınız. Araç kiralamak isteyen müşterilerinizin daha önce sizden kaç defa araç kiraladığı, ne kadar ücret ödediği gibi ayrıntıları da bu program sayesinde görebilecek ve ona göre müşterinizden ne kadar kapora alacağınızı, aracı ne kadar ücret karşılığında vereceğinizi belirleyebileceksiniz. Araç kiralama ücretini zamanında ödemeyen müşterilerinizi yasaklı müşteri olarak kaydedebilecek ve araç kiralamak istediklerinde siz unutsanız bile AKINSOFT RentAgent size yasaklı müşteriniz olduğunu hatırlatacaktır. RentAgent kullanıcıları, yoğun iş temposunda randevularını, yapacakları işlemleri asla unutmayacaktır. RentAgent’ın organizeri, randevularınızı isteğinize göre yazılı veya sesli olarak size hatırlatacaktır. RentAgent’ın toplu mesaj gönderme ve toplu mail gönderme sistemi sayesinde müşterilerinizi, şirketinizle ilgili yeniliklerden veya kampanyalardan kolayca haberdar edebileceksiniz. Kiraya verilen araçların kasa takibini de yapabileceğiniz bu program sayesinde günlük ve genel kasa hasılat raporunu ayrıntılı bir şekilde alabileceksiniz. Araç kiralama sözleşmesi, makbuz ve fatura kesme gibi işlemleri RentAgent ile yaparak müşterilerinize kusursuz hizmet vereceksiniz. AKINSOFT RentAgent’in kendine özgü raporlama sistemi ile istediğiniz bilgiyi Excel tablosuna aktarabilecek veya direk çıktısını alabileceksiniz.

AKINSOFT RentAgent iş yükünüzü azaltacak ve müşterilerinize profesyonel bir hizmet sunmanızı sağlayacaktır. Bu program ile müşterilerinizin size karşı olan memnuniyeti artacak ve rakiplerinizden bir adım daha önde olacaksınız.

Etiket Bulutu: Araç kiralama, araç kiralama programı, oto kiralama programı.

Benzer Yazılar

One Comment on “Oto Kiralama AKINSOFT RentAgent İle Artık Çok Pratik

  1. oto kiralama proğramının fiyatını ve kurulumunu öğrenmek istiyorum. destek alabilecekmiyiz.

Yoruma kapalı.