AKINSOFT Programları AKINSOFT 04 Şubat 2010 (0) (2283)

WOLVOX Online Restaurant İle Müşterileriniz Sadece Bir Tuş Kadar Uzağınızda

Restoran, cafe, pastane ve fast food gibi günümüzün en gözde sektörlerinde hizmet veren işletme sahipleri, müşteri memnuniyetini bir adım daha ileri taşıyabilmek için, müşterilerini daha iyi analiz ederek onların istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların istekleri ve ihtiyaçları da gün geçtikçe değişime uğramaktadır. Güncel teknolojinin en yakın takipçisi olan AKINSOFT, yenilikçi yapısı ile restoranların pazarlama güçlerine artı bir değer katacak WOLVOX Online Restaurant‘ı çıkarmıştır.

 

AKINSOFT WOLVOX Restaurant programına entegre edilen WOLVOX Online Restaurant programı, son derece kolay, hızlı bir ürün yönetim sistemine sahiptir. WOLVOX Online Restaurant ile internet üzerinden ürünlerinizi sisteme dilediğiniz zaman resimli veya resimsiz olarak ekleyebilecek, istediğiniz zaman ürün bilgilerinde değişiklik yapabileceksiniz. Müşterileriniz, kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yaparak, sipariş vermek istediği ürünü ya da ürün gruplarını sipariş sepetine ekleyecek, sonrasında siparişi onaylayarak işlemini tamamlayacaktır. WOLVOX Online Restaurant programının kolay kullanımlı arayüzü sayesinde müşterileriniz zorluk çekmeden siparişlerini internet üzerinden verebilecekler. Verilen sipariş, WOLVOX Online Restaurant programı tarafından otomatik olarak adisyon fişine aktarılacaktır. Bu sayede müşterileriniz sizinle telefonla irtibata geçmeden online olarak siparişlerini zahmetsizce vermiş olacaktır. İnternet üzerinden verdiğiniz online hizmet sayesinde müşteri portföyünüz genişleyecek ve bir marka haline gelebileceksiniz.

restaurant2

İnternet üzerinden aldığınız siparişleri hazırlarken, bir taraftan da WOLVOX Restaurant ile restoranınızdaki müşterilerinize hızlı ve kaliteli hizmet sunabileceksiniz. WOLVOX Restaurant programı sayesinde sipariş, kasa ve müşteri takibi gibi işlemlerinizi çok daha hızlı ve profesyonel yürüteceksiniz. Siz iş yerinizde olmasanız bile WOLVOX Restaurant, işletmenizdeki denetimi sağlayarak, insan faktörüne bağlı hataların minimize edilmesini ve kontrol altına alınmasını sağlayacaktır. WOLVOX Restaurant ile iş yerinizdeki karmaşayı ortadan kaldırarak müşterilerinizin işletmenize olan güvenini ve memnuniyetini arttırabileceksiniz. WOLVOX Restaurant, işletmenizin karlılığının ve verimliliğinin artması, iş yükünün hafiflemesi gibi katkılarının yanında işletmenizin çağdaş bir görünüme kavuşmasını sağlayacak niteliktedir. Kasanızda dün, bugün, bu hafta veya bu ay ne kadar satış yaptığınızı, müşterilerinizin ödemelerini nakit mi yoksa kredi kartıyla mı yaptığını WOLVOX Restaurant ile kolayca görebileceksiniz. Esnek raporlama sistemi ile işletmenizin performansını kontrol altında tutabileceksiniz Satışlarınızın hangi gün daha yüksek olduğu, işletmenizi en çok tercih eden müşterilerinizin kim olduğu gibi sorularınızın yanıtını gerçek veriler eşliğinde inceleyebileceksiniz. Birçok şubesi olan dünya çapında bir restoranda tüm gelişkin özellikleriyle kullanılabilen AKINSOFT WOLVOX Restaurant programı, esnek yapısı sayesinde küçük bir restoranda da en yalın düzeyde kullanılabilir yapıya sahiptir. Bu şekilde işletmeniz büyüdüğünde de AKINSOFT WOLVOX Restaurant her türlü ihtiyacınıza cevap verecektir.

Restoranınıza kalite, müşterilerinize güven ve siz yöneticilere büyük kolaylık sağlayan AKINSOFT WOLVOX Online Restaurant ile işletmenizi daha karlı hale getirebileceksiniz.

Online Yemek Sipariş
Yemek Siparişi

Benzer Yazılar