AKINSOFT Çözüm Ortağı AKINSOFT 15 Mayıs 2010 (0) (2592)

AKINSOFT Çözüm Ortaklarının eğitim maratonu

 

120’yi aşkın yazılımın yer aldığı geniş program arşivi ile dünyada 11 ülkede, Türkiye’de 81 ilde faaliyet gösteren AKINSOFT, son kullanıcıları ve Çözüm Ortakları ile hızla büyümeye devam ediyor. AKINSOFT Çözüm Ortakları kendi bölgelerinde seminer ve toplantılar organize ederek eğitime ve buna bağlı olarak hizmet kalitesinin gelişmesine katkıda bulunuyor.

Kaliteyi arttırma amacı çerçevesinde 19 Şubat 2010 tarihinde Diyarbakır Bölge Bayi Elips Bilgisayar’ın düzenlediği eğitim ve motivasyon seminerinde bir araya gelen AKINSOFT Diyarbakır Çözüm Ortakları, Diyarbakır’da yapılacak çalışmalar ve izlenecek stratejiler hakkında detaylı görüşmelerde bulundu. Diyarbakır Çözüm Ortakları kendi aralarında düzenledikleri organizasyonların yanı sıra kurum ve kuruluşlar için de eğitim seminerleri düzenliyor.

igdir_bb

Bu kapsamda AKINSOFT Diyarbakır Bölge Bayi Elips Bilgisayar Müdürü Hatip Karataş, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği ile beraber düzenlediği seminerde AKINSOFT CafePlus programı hakkında oda üyelerine geniş bilgi verdi. Lisanslı yazılım kullanmanın öneminden de bahseden Karataş, lisanslı yazılım kullanan bir işletmenin performansının ve verimliliğinin artacağına dikkat çekti. Seminerin sonunda AKINSOFT Diyarbakır Bölge Bayi Elips Bilgisayar Müdürü Hatip Karataş’a teşekkürlerini sunan oda üyeleri, eğitimin çok faydalı olduğunu dile getirdiler.

AKINSOFT Iğdır Bölge Bayi Piramit Bilgisayar Sorumlusu Özgür Kesel bölgesindeki son kullanıcılara daha kaliteli hizmet verebilmek için, AKINSOFT Ticari ve Sektörel Programlar hakkında, AKINSOFT Genel Merkez’de 3 gün süren yoğunlaştırılmış bir eğitim aldı. AKINSOFT Iğdır Bölge Bayi Piramit Bilgisayar Sorumlusu Özgür Kesel, aldığı eğitimin verdiği güvenle bölgesinde daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını hızlandıracağını belirtti.

AKINSOFT Diyarbakır Çözüm Ortakları, Diyarbakır’da hayata geçirdikleri projelerle Diyarbakır’daki işletmelere daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

 

Benzer Yazılar