AKINSOFT Dış Ticaret AKINSOFT 15 Mayıs 2010 (1) (2875)

Batur Bau Gmbh AKINSOFT’a katıldı

 

Dünya’da 11 ülkede hizmet veren AKINSOFT ailesinin, yurtdışındaki en yeni üyesi olan AKINSOFT Almanya Bayi Batur Bau Gmbh yetkilisi Zübeyir Batur AKINSOFT ile çalışıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. AKINSOFT ailesine Nisan 2010’da katılan Batur, firmasını ve AKINSOFT ailesine katılışını INOVAX dergisine anlattı.

Firmanız hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Firmamız 1996 yılında Almanya’nin Osterholz-Scharmbeck ilinde kuruldu. 2002 yılına kadar inşaat sektöründe faaliyet gösterdik. 2002’de üniversitenin mimarlık bölümünü kazanmam sebebiyle 2009 yılına kadar firmamı kapatmak zorunda kaldım. Bu arada 2004 yılında Naz Intercall adında bir telefon arama şirketi açtım. 2009 yılının 5. ayında ise firmayı tekrar faaliyete geçirmek için çalışmalarımı başlattım. Almanya’nın hem kuzey hem güney kesimine hitap etmek için Würzburgta da bir şube açtım. Şuan Almanya’nın diğer kentlerinde de şubeler açmak için çalışmalarımız sürüyor. 2010 yılında firmamızın çalışma sahalarını genişlettik, inşaat sektörünün yanı sıra emlakçılık, bina temizliği, iletişim teknolojileri alanında da faaliyet gösteriyoruz, ayrıca dış ticarette de aktif rol almaya başladık.

AKINSOFT ile ilk tanışmanız nasıl oldu?

2004 yılında Naz Intercall firmasının kurulmasıyla birlikte, bilişim sektörüne adım atmış olduk. Türkiye’ye izne geldiğim zaman, İstanbul’da internet kafe açan kardeşim ve kuzenim aracılığıyla birkaç tane internet kafe programı kurulumu yaptık. AKINSOFT CafePlus programını kurunca da AKINSOFT ile tanışmış olduk. Programı biraz inceledikten sonra AKINSOFT program kalite farkıyla, hafızamda kalacak kadar beni etkileyen bir firma oldu. AKINSOFT’un bir Türk firma olması ve kaliteli yerli ürünler üretmesi AKINSOFT ile çalışmak istememin en önemli sebepleri arasında yer aldı.

AKINSOFT Çözüm Ortağı olmak size neler kazandıracak?

AKINSOFT’un dünyanın önde gelen yazılım firmaları ile yarışacağına inandığım için AKINSOFT ile çalışmak bugün de yarın da bana çok fazla şey kazandıracak. Almanya’daki işletmeler benimle çalışmak isteyecek. En çok tercih edilen bilişim firması olacağım. Hem maddi, hem manevi olarak kazanan ben olacağım. AKINSOFT programlarının dil editörü ile istenilen dile çevrilmesi, programlarının kolay kullanımı, esnek yapısı, fiyat uygunluğu ile müşteri memnuniyetini sağlaması sebebi ile son kullanıcılar ile sorun yaşamamamızın da bize çok fazla getirisi olacak.

AKINSOFT’un dünyada hızla büyümesi konusunda neler düşünüyorsunuz?

Elbetteki bu insanı heyecanlandırıyor ve gurur veriyor. Sektörlerin ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını bu kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaya devam ederse, AKINSOFT çok yakın zamanda dünyanın 1 numaralı ismi olur. Dünya liderlerinin çoğu küçük birer şirketle işe başlayıp hızla zirveye ulaşmışlardır. Bunu da müşterilerini memnun ederek, güncel teknolojiye takip edip, ürünlerini sürekli yenileyerek başarmışlardır. AKINSOF’ta bunları şimdiden yaptığı için çok yakın zamanda dünya liderleri arasında yer alacaktır. Buna inandığım için AKINSOFT ailesine katıldım.

Batur Bau GmBH joined AKINSOFT family

AKINSOFT Germany Dealer Batur Bau GmBH is the newest member of AKINSOFT Family which serving in 11 countries in the world. Batur Bau GmBH Manager Zübeyir Batur expressing satisfaction about working with AKINSOFT. Batur, joined AKINSOFT family in April 2010, told Inovax Magazine about his company and joining AKINSOFT family.

Can you give us brief information about your company?

Our company was established in Osterholz-Scharmbeck province of Germany in 1996. We have been operating in the construction sector until 2002. I won the university’s architecture department in 2002, therefore, I was forced to close my company until 2009. Meanwhile, I established a phone calling company in the name of Naz Intercall in 2004. In May of 2009, I started my studies to put back into operation for my company. I have opened a branch in Würzburg to appeal for both northern and southern parts of Germany. We are also working for opening branches in Germany’s other cities. In 2010, Our company have expanded their field of study, as well as the construction sector, real estate, building cleaning, and we are operating in the area of communication technology, besides, began to take an active role in foreign trade.

How did you first meet with AKINSOFT?

We stepped into the IT sector with the establishment of Naz Intercall company in 2004. When I came to Turkey for vacation, we installed the internet cafe program via my brother and my cousin who opened an internet cafe. When we installed the AKINSOFT CafePlus program, we have met with. After I had reviewed the AKINSOFT program with difference of quality, a company that impressed me enough to stay in my memory. The most important reasons why I want to work with AKINSOFT, is a Turkish Company and producing quality local products.

Being an AKINSOFT Dealer, what will you bring?

To work with AKINSOFT will bring to me so much thing at any time. I believe that AKINSOFT will compete with the world’s leading software as soon as possible. Germany’s businesses will want to work with me. I will be the most preferred IT Company. I will be the winner as both physical and spiritual. AKINSOFT Programs – translate into requested language with language editor, easy to use, flexible structuring, price and customer satisfaction – ensure compliance without having problem with end users will also bring to us too much.

What do you think about growth of AKINSOFT rapidly in the world?

Of course this gives so exciting and proud to people . If It continues to meet the needs of sectors and end users as so fast and quality, AKINSOFT will be the world’s number one soon.

Most of the world leaders started a small company and they reached the summit quickly. So, they were able to succeed by satisfying the customers, following up on current technology, and renewing their products continuously. Also AKINSOFT will take its place among the world leaders in the near future that’s why It has been doing all this now. I believe in that I joined the family of AKINSOFT.

Benzer Yazılar

One Comment on “Batur Bau Gmbh AKINSOFT’a katıldı

  1. dayıcım seni çok seviyorum herşeyin engüzeli senin olsun batmandan badia

Yoruma kapalı.