AKINSOFT İstanbul AKINSOFT 15 Mayıs 2010 (0) (1627)

İstanbul Bölge Müdürlüğü’nden motivasyon ziyaretleri

 

AKINSOFT, İstanbul Bölge Müdürlüğü yetkilileri Marmara Bölgesi’nde bulunan Çözüm Ortaklarını ziyaret ederek 6. Bonus Dönemi’ndeki performanslarını ve bu dönemde yapabilecekleri çalışmaları değerlendirdi.

AKINSOFT, ailesinin değerli üyelerinden Çözüm Ortakları ile zaman zaman bir araya gelerek iş dünyasına daha başarılı çalışmalar sunmak için görüşmelerde bulunuyor. Bu kapsamda AKINSOFT İnsan Kaynakları ve Bayi Satış Müdürü Hasan Bozyiğit ile AKINSOFT Marmara Bölge Müdürü Arda Gökay, 17 Nisan 2010 tarihinde AKINSOFT Edirne ve Kırklareli Bölge Bayilerini ziyaret etti. AKINSOFT Çözüm Ortakları ile bölgelerinde bir araya gelen AKINSOFT yetkilileri, hizmet kalitesinin artması için Çözüm Ortaklarının performanslarını değerlendirerek yeni stratejiler belirledi.

balikesir_ziyaret

Ziyaretten oldukça memnun kalan AKINSOFT Edirne ve Kırklareli Bölge Bayileri, 6. Bonus Döneminin son 3 ayını daha verimli geçirebilmek için etkin bir şekilde çalışacaklarının altını çizdi.

Bozyiğit ve Gökay, 19 Nisan 2010 tarihinde, AKINSOFT Bursa ve Balıkesir bölge bayilerine yönelik fizibilite ziyareti gerçekleştirdi. İstanbul Bölge Müdürlüğü ekibi önce Bursa Bölge Bayi Kobihattı Bilgisayar’ı, ardından Balıkesir Bölge Bayi İtes Bilgisayar’ı ziyaret etti. Bölgelerin performanslarının değerlendirildiği ve yeni stratejilerin belirlendiği fizibilite ziyaretinde, 6. bonus dönemini yüksek performansla tamamlamak için, motivasyon sağlayıcı görüşmeler yapıldı. Çözüm Ortakları da yapılan ziyaretten duydukları memnuniyetin altını çizdi.

Benzer Yazılar