Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 15 Mayıs 2010 (0) (2778)

Şahin Paslanmaz Gıda Makinaları yeni pazar açılımı hazırlığında

 

AKINSOFT ile çalışan firmalar kazançlı çıkıyor. AKINSOFT müşteri portföyü çığ gibi büyürken AKINSOFT programlarını tercih eden firmalar daha hızlı ve hatasız bir iş süreci yakalıyor. 2003 yılından beri AKINSOFT programları kullanan Şahin Paslanmaz Gıda Makinaları da AKINSOFT ile çalışmanın işletmelerine hız kattığını belirtiyor. Şahin Paslanmaz Gıda Makinaları Tasarım Müdürü Yüksek Makine Mühendisi Yılmaz Şahin AKINSOFT ailesinin içerisinde yer almaktan duydukları memnuniyeti ifade ederken, AKINSOFT programlarının firmalarına yaptığı olumlu etkilere vurgu yaptı.

1-Firmanız hakkında bizi bilgilendirir misiniz?

Şahin Paslanmaz, 1980 yılında genel müdürümüz Mehmet Zeki Şahin tarafından kuruldu. İlk olarak Konya Karatay Sanayisi’ndeki 200 m2’lik atölyede hizmet veren firmamız, iş kolları ve iş hacminin sürekli büyümesiyle birlikte güçleşen rekabet ortamında, daha iyi hizmet vermek amacıyla 1999 yılında Büsan Sanayi Sitesindeki 1500 m2’lik çalışma alanı olan fabrikasına taşındı. ISO9001 Tüv-Cert Kalite Belgesi çalışmalarını tamamlayan firmamız, şuan ISO9001 kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Şahin Paslanmaz, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini yeni teknolojiler ile birleştirerek, 1980 yılından bu yana müşterilerine en kaliteli, en kullanışlı paslanmaz makina ve ekipmanları sunmaya devam etmektedir.

2-İşletmenizin faaliyet alanları nerelerdir?

Firmamız, gıda, tekstil, kimya ve süt fabrikaları için çikolata, lokum, şeker, pekmez, reçel, helva pişirme ve vakumlama makinaları imalatı yapmaktadır. Ayrıca firmamız, AISI304 – 310 – 316 kalitesiyle, sac, boru, profil, vana, flanş, fittings üretimi de gerçekleştirmektedir. Türkiye’de bir ilke imza atan Şahin Paslanmaz, şeker pancarı polar analizi ve fire tespiti yapan laboratuarların kurulumunu gerçekleştirmiştir.

3-Ne kadar süredir AKINSOFT programı kullanıyorsunuz?

Firmamız 2003 yılından beri AKINSOFT programı kullanmaktadır. İlk olarak AKINSOFT’un adres etiket ,ön muhasebe ve WTM cari programlarını kullanan firmamız, AKINSOFT programlarını yeniledikçe sırasıyla WTM Platinum ve AKINSOFT WOLVOX programlarına geçiş yapmıştır. Şuan AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programını kullanan firmamız, çok kapsamlı bir program olan WOLVOX programının CRM modülünü de kullanmaya başlamıştır. Şahin paslanmaz AKINSOFT kalitesinin farkında olup, WOLVOX programının yanı sıra AKINSOFT E-Ofis, AKINSOFT Adres Etiket, AKINSOFT Office Messenger programlarını da kullanmaktadır.

4-AKINSOFT programını hangi iş ihtiyaçlarınız nedeniyle kullanmaya karar verdiniz?

AKINSOFT ile ilk olarak adres etiket programını kullanmaya başladığımızda tanıştık. 2003 yılında cari hesaplarımızı düzenli bir şekilde takip etmek amacı ile kullanmaya başladığımız AKINSOFT programını hala kullanmaktayız. Müşteri portföyümüzün geniş ve çeşitli olması zamanla CRM kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Bu ihtiyaç çerçevesinde AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programının CRM modülünü kullanmaya başladık. CRM kullandığımız için müşterilerimiz ile ilgili aktivitelerin kaydedilmesi ve takip edilmesi daha kolay bir hal aldı. Programlarının kalitesi ile müşterilerini memnun eden AKINSOFT, bize çok yakın ve samimi davrandı, AKINSOFT ailesinin bir parçası olduğumuzu hissettirdi. Bize verdiği destekten ötürü AKINSOFT’a teşekkür ediyoruz.

5-Bu programı kullandıktan sonra işletmenizde ne tür değişiklikler yaşandı? Program size nasıl avantajlar kazandırdı?

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business ile hesaplarımızı daha kolay takip etmeye başladık. WOLVOX, faklı analizleri kolaylıkla yapmamıza imkan tanıdı ve CRM modülü ile Müşteri İlişkileri Yönetimi’nde bize yardımcı oldu. AKINSOFT programı daha az veri ile daha çok bilgiye ulaşmamızı sağlıyor. Verilerinizi düzenli ve doğru girdiyseniz istediğiniz bilgiye tek tuşla ulaşabilirsiniz. AKINSOFT programlarının kolay kullanımlı olması sayesinde, AKINSOFT programlarına olan ilgimiz her geçen gün daha da arttı. AKINSOFT programları işletmemize gerçekten hız kattı.

6-Geleceğe dönük yatırım planlarınız nelerdir? Açılım yapmayı düşündüğünüz pazarlar var mı ?

Önümüzdeki yıllarda üretim kapasitemizi daha da arttırarak, daha büyük bir fabrikaya yerleşmeyi planlamaktayız. Makine parkurumuzu genişletip daha esnek ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Türkiye’de yapılanmamızı daha da genişlettikten sonra Mısır, Afrika ve Suriye ülkelerine açılmayı planlıyoruz.

7-Her hangi bir yazılım satın almak isteyen firmalara neler tavsiye edebilirsiniz?

Yazılım almaya karar veren firmaların önce AKINSOFT programlarını incelemelerini tavsiye ederiz. Biz AKINSOFT’u yeniliğe açık bir çözüm ortağımız olarak görüyor başarılarının devamını diliyoruz. Sanayi üssü olan Konya’da AKINSOFT gibi bilişim lideri bir çözüm ortağının olması Konya için büyük gurur ve büyük bir avantajdır. Bizde bir Konya firması olarak AKINSOFT ile tanıştığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz.

Benzer Yazılar