Teşekkürler Türkiye!

AKINSOFT ailesinin değerli üyeleri, dile kolay 15 yıldır sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, AKINSOFT ile tanışan herkes bu ailenin içerisinde yer aldı, prensip ve ilkelerimizi benimsedi, her platformda AKINSOFT’u temsil etti. Ailemizin değerli üyeleri olan Çözüm Ortaklarımız, son kullanıcılarımız, personellerimiz, tedarikçilerimiz hatta tüm Türkiye AKINSOFT’a sahip çıktı.. Öz sermayemizle, kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen teknoloji ürünlerini kullandı, yerli teknolojiye destek verdi. Tedarikçilerimiz, birlikte iş yaptığımız firmalar, herhangi bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduğumuzda “AKINSOFT bizim firmamızdır” diyerek, taleplerimizi en hızlı ve uygun şekilde karşıladı ve bizi yürekten kucaklayarak destekledi. AKINSOFT büyüyor ve sizlerin sayesinde AKINSOFT bugün dünyaya açılan, yazılımlarını dünyanın dört bir tarafındaki son kullanıcılar ile buluşturan dev bir firma oldu. AKINSOFT demek Türkiye demek oldu. Teşekkürler Türkiye! Biz sizlerin hassasiyetine, inancına, güvenine şeffaf politikalarımız ve kalitemiz ile verdiğimiz hizmetlerle layık olacağız. AKINSOFT’u ben diye, biz diye benimsediğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bizim profesyonelliğimiz amatörlüğümüzden geliyor

Biz şeffaf politikalarla şirketimizi yönettik, attığımız her adımı ailemizle paylaştık. 15 yıl boyunca sevinçlerimizi, üzüntülerimizi hep birlikte paylaştık. Genel merkezimizde ve bölgelerimizde gerçekleşen tüm faaliyetleri sistemimizde yayınlayarak sizleri bilgilendirdik. Çözüm Ortaklarımıza destek olmaktan asla geri durmadık, bölgesel kampanyalarla bayilerimizin bir araya gelmesi için özel projeler gerçekleştirdik. Ailemiz içerisinde ziyaretler, motivasyon gezi ve seminerleri, program tanıtım ve eğitimleri gerçekleştirerek, eğitim kurumlarımıza, kamu kurumlarımıza yönelik seminer organizasyonları düzenleyerek kalite çıtamızı, aile birliğimizi güçlendirdik. İletişim ağımızı en hızlı ve kolay ulaşılır hale getirdik, ihtiyaç anında hemen yanı başınızda olduk. Profesyonel duruşumuzdan ve amatör ruhumuzdan asla taviz vermedik. 28 departmanımız, 2000’i aşkın Çözüm Ortağımız ile Türkiye’nin dört bir tarafına ve dünyanın 11 ülkesine zaman ve mekanda sınır tanımadan anında hizmet ulaştırdık. Güncel teknolojiyi yakın takibe alarak, modern nitelikleri en yüksek seviyeye ulaştırarak, son kullanıcılarımıza kalitesi yüksek yazılımlar sunduk. Kısacası biz değer vererek, değer kazandık. Detaylarda gizlenen küçük ayrıntılara önem vererek profesyonelleştik.

Halka mal olan AKINSOFT, halkın firması olmaya devam edecek

Teknoloji yolunda atılan her adımı sizlerle birlikte atıyoruz. Her geçen gün dünyanın teknoloji zirvesine biraz daha yaklaşıyoruz. Anonim şirket olacağız ve birlikte ilerlettiğimiz bu firmayı sizlerle birlikte büyüteceğiz. Projelerimizi, planlarımızı birlikte gerçekleştireceğiz. Biz adım adım zirveye doğru koşarken, ailemize katılan kitlelerle ilerlemek isteyen dev bir aileyiz. Türkiye tarafından benimsenmiş, “bizim firmamızdır” ibaresiyle karşılanmış, güçlü bir şirketiz. Biz halkın firmasıyız. Bize yaşattığınız sevgi, güven, anlayış, sahiplenme coşkusu için size teşekkür ediyoruz; bu teşekkürümüze cevabınız “bir şey değil” olmayacak tabi ki, teknolojinizi bu kadar sahiplendiğiniz için size teşekkür etmeyi borç biliyoruz.

Sizin bize yüklediğiniz, gurur veren görevin farkındayız.

AKINSOFT’a sahip çıkan tüm Türkiye’ye teşekkür ettik ve şimdi sıra “teşekkürler dünya” demeye geldi.

İmkansızlıklar içerisinde bir şeyler başarmak demek;

kum tanelerinden kale yapmak demektir. Kum tanelerinden kale yapmak için önce bir kum yığını oluşturmanız gerekir. Oluşturacağınız eserin bir dalga ile yıkılacağını bilmek sizi bu eseri yapmaktan vazgeçirmemelidir. Çünkü o muhteşem eseri bir an bile görmek bu riski almaya değer.

Benzer Yazılar

One Comment on “Teşekkürler Türkiye!

  1. Allah Yolunuzu açık etsin. Başarılarınızın devamını diliyorum. Teknoloji alanında Türkiye’nin Dünya’ya açılan kapısı olurunuz umarım.

Yoruma kapalı.