AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 15 Mayıs 2010 (0) (2901)

Türkiye’nin programı CafePlus

Birçok internet kafenin tercih ettiği AKINSOFT CafePlus programı, Türkiye’nin dört bir tarafında kullanılıyor. CafePlus programının kolay kullanımı, esnek yapısı, kafelere sunduğu güvenlik yapısı ile tüm kullanıcılar programdan memnun kaldıklarına vurgu yapıyor. Türkiye’nin büyük internet kafelerinin yetkilileri, en çok tercih edilen CafePlus programı ile ilgili sorularımızı yanıtladı.

 

My İnternet Cafe

10 yıldır internet kafe sektöründe faaliyet gösteren My İnternet Cafe, 2008 yılı içerisinde 2. şubesini İstanbul’un Avcılar ilçesinde açarak hızlı bir büyüme grafiği çizdi. Merkezi İstanbul’un Bağcılar ilçesinde olan My İnternet Cafe, 350 m2 alan içerisinde 100 tane bilgisayarla müşterilerine kusursuz hizmet sunuyor. My İnternet Cafe’nin konseptini İstanbul’un ilçelerine ve Türkiye’nin her yerine taşımayı, buralarda şubeler açmayı düşündüklerini dile getiren My İnternet Cafe Genel Müdürü Cebrail Özhasar, “internet cafelerin yıpranan imajını yeniden kazanması için en iyiyi ve en güzeli yapmayı kendimize hedef olarak belirledik. İnsanların akıllarındaki olumsuz internet kafe imajını yok etmek ve bu mesleğe tekrar saygınlık kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz.” şeklinde konuştu. Şimdiye kadar 10 tane kafe açtıklarını ve açtıkları her kafeye AKINSOFT’u tavsiye ederek kurulumunu yaptıklarını belirten Özhasar, 5 yıldır AKINSOFT CafePlus programını etkin bir şekilde kullandıklarını söyledi. My İnternet Cafe Genel Müdürü Cebrail Özhasar, “AKINSOFT CafePlus programının Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’ndan (TİB) onaylı olması, kullanımının çok kolay olması, herhangi bir sorunda geri dönüşümün çabuk olması, sorunların çözüme kavuşmasında çaba sarfedilmesi, sistem loglarını ve filtreyi kendi içerisinde tutması AKINSOFT’u tercih etmemizi sağladı” şeklinde konuştu.

Cebrail Özhasar
My İnternet Cafe Genel Müdürü

gaklaksi_internet

Galaksi İnternet

Ankara’nın Kızılay ilçesinde kurulan Galaksi İnternet, 2 şubesi ile cafe sektöründe faaliyet gösteriyor. Günde ortalama 1200-1300 müşteriye hizmet verdiklerini belirten Galaksi İnternet Genel Müdürü Yunus Yıldız, “Kızılay’da faaliyet gösteren işletmemizde 130 bilgisayar, 15 adet playstation-3, 10 adet playstation-2, kafe kısmında 70 aile ortamına uygun masa, oyun salonumuzda 20 adet oyun masası, bahçe kısmında 30 adet aile ortamına uygun masa yer almaktadır” şeklinde konuştu. AKINSOFT CafePlus programını 4 yıldır kafelerinde, 1 yıldır da internet kafelerinde kullandıklarını belirten Yıldız, “kafe programımızın AKINSOFT olması nedeniyle internet kafemizde de AKINSOFT’u tercih ettik. CafePlus’tan çok memnunuz” şeklinde konuştu.

Yunus YILDIZ
Galaksi İnternet Genel Müdürü

internet_cafe

Sayfa İnternet Kafe

2003 yılından itibaren bilişim sektöründe hizmet vermekte olan Sayfa Bilgisayar, “müşteri ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sunma” anlayışını kendisine ilke edinmiş olup, çalışma prensiplerini bu doğrultuda belirlemiştir. Sayfa Bilgisayar Teknik Servis Müdürü Ferhat Özyurt, “müşterilerimizin ihtiyaçlarını sorunsuz ve ekonomik bir biçimde karşılayacak donanım, yazılım ve hizmetleri sunmak üzere gerekli ürünleri portföyümüze dahil ettik. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gerekli bilgi birikimine sahip uzman personellerimiz, yeni teknolojileri sürekli takip ediyor ve eğitimlerle bilgilerini güçlendirerek, kendilerini yeniliyor” şeklinde konuştu. İnternet kafelerinde 6 aydır AKINSOFT CafePlus programını kullandıklarını dile getiren Özyurt, 160 bilgisayarla müşterilere kusursuz hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti. AKINSOFT CafePlus’ın lisanslı ve sorunsuz bir program olduğundan dolayı tercih ettiklerini söyleyen Sayfa Bilgisayar Teknik Servis Müdürü Ferhat Özyurt, programdan çok memnun olduklarını dile getirdi.

Ferhat Özyurt
Sayfa Bilgisayar Teknik Servis Müdürü

Benzer Yazılar