AKINSOFT Programları AKINSOFT 15 Mayıs 2010 (0) (2432)

Yeni Yardımcınız AKINSOFT Hal Otomasyonu

Yaş sebze ve meyve ticareti yapan işletmeler için özel olarak hazırlanan AKINSOFT Hal Otomasyonu, bütün iş süreçlerinde hızlı ve kesin sonuca ulaşmanızı sağlar. En yeni teknoloji ile geliştirilen AKINSOFT Hal Otomasyonu, zaman kaybını ve buna bağlı tüm hataları minimuma indirir. İşlerinizi daha çabuk ve profesyonelce yönetme imkanı bulacağınız bu program ile her şey kontrolünüz altında olacak.

 

Bir komisyoncunun ihtiyaç duyabileceği bütün özellikleri bünyesinde barındıran AKINSOFT Hal Otomasyonu ile satış faturasından müstahsile kadar bütün işlemlerinizi program üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. AKINSOFT Hal Otomasyonu ile tüm kayıtlarınızı kullanıcıya göre düzenleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Elinizdeki ürünleri marka bazında sınıflandırarak stok ve müstahsil raporu alabilirsiniz. Faturası henüz kesilmemiş ürünlerin stok girişlerini yapabilir ve kendi belirlediğiniz kriterlere göre kasa raporu alabilirsiniz. Müşteri veya cari borç alacaklarınızı AKINSOFT Hal Otomasyonu sayesinde hem daha pratik hem de kolay bir şekilde takip etme şansı bulabilirsiniz. Elinizdeki ürünlerin stok hareketlerini inceleyebilir ve istediğiniz zaman rapor olarak alabilirsiniz. Bu raporları Excel’e veya HTML’ye aktarabilecek ve bu şekilde program ara yüzünün dışında da kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz. Programda tanımlamış olduğunuz ürünlere liste halinde günlük fiyat uygulaması gerçekleştirerek, kayıtlı ürünlerinizin fiyatlarını anında güncelleyebilirsiniz. AKINSOFT Hal Otomasyonu ile stok giriş ve çıkışlarından doğan rehinlerin borç ve alacak durumlarını müşterilerinize göre düzenleyebilme imkanına da sahip olabilirsiniz. Şifre koruması ile personellerinizin yetkilerini kısıtlayabilir veya personelinize tam yetki verebilirsiniz. Çok kullanıcılı, hızlı ve güvenilir SQL veritabanı sayesinde verilerinizi güven içinde ister bilgisayarınızın mevcut diskinde ister harici bir diskte saklayabilirsiniz. Otomatik yedekleme sistemi sayesinde verilerinizin silinmesi gibi bir risk ile karşılaşmayacaksınız. Programda kayıtlı olan müşterilerinize toplu olarak SMS ya da mail göndererek kişilere çok kolay ulaşabilme imkanına sahip olabilirsiniz. İşyerinizi arayan veya ziyarete gelen kişileri, AKINSOFT Hal Otomasyonu’nun ajanda özelliği sayesinde kolayca takip edebilirsiniz. İşlemlerinizi ister klavye kullanarak ister mouse kullanarak yapabilirsiniz. AKINSOFT Hal Otomasyonu‘nun isteğe göre ayarlanan klavye veya mouse kontrolü ile programı pratik ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

AKINSOFT’un profesyonel yazılım ekibi tarafından, teknolojinin en son olanakları kullanılarak tasarlanan AKINSOFT Hal Otomasyonu, esnek yapısı ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri ile işletmelerin bir numaralı tercihi haline geldi. AKINSOFT, ürettiği Hal Otomasyonu programı ile sebze ve meyve ticareti yapan işletmelerin en büyük problemlerinden biri olan zaman kaybını minimuma indirerek, üstün çalışma performansı sergilemelerini sağlıyor.

Benzer Yazılar