AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 23 Ağustos 2010 (0) (1660)

AKINSOFT 350 kişiyi ödüllendiriyor

 

AKINSOFT gelenekselleşen bonus ödül törenlerinin 6.’sını bu yıl Antalya Limak Limra Otel’de gerçekleştiriyor. 22-24 Ekim 2010 tarihleri arasında düzenlenecek görkemli törende, bonus performans sisteminde dereceye giren 350’yi aşkın Çözüm Ortağı birbirinden güzel hediyelerle ödüllendirilecek. Yüksek performans gösteren AKINSOFT bayilerinden birinci olan Çözüm Ortağı otomobil, dereceye giren diğer Çözüm Ortakları ise LCD ekran televizyon, ev sinema sistemi, dizüstü bilgisayar, navigasyon cihazı, video kamera, fotoğraf makinesi gibi harika hediyeler kazanacak. Çözüm Ortakları her yıl bonus törenine yoğun bir katılım gösterirken, birbirinden güzel ödüller kazanıyor olmanın mutluluğunu yaşıyor. Çözüm Ortaklarını 6 yıldır düzenlediği organizasyonlarla bir araya getiren AKINSOFT, sektörünün öncü firması olma yolunda hızla ilerken; farklı, performans odaklı, motivasyon sağlayıcı yönetim anlayışıyla kurumsal bir firma olduğunu da gözler önüne seriyor.

PERFORMANS ARTIŞI MOTİVASYONLA SAĞLANIYOR
15 yıldır yazılım sektöründe yaptığı başarılı çalışmalarla yapılanmasına tam anlamıyla ivme kazandıran AKINSOFT, Çözüm Ortaklarının başarılarını ödüllendiriyor.AKINSOFT, özveriyle çalışan ekibinin  motivasyonunun, başarılı bir kurum olmada önemli rol oynadığının bilinciyle, motivasyon arttırmayı ilke edindi. Firma, bu düşünce çerçevesinde Çözüm Ortaklarının başarılarını ödüllendirerek, çalışma performanslarını yükseltiyor. Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketi, insana verdiği değer sayesinde büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Ayrıca AKINSOFT, rahat ve huzurlu bir çalışma ortamında daha kaliteli projeler yapılacağının bilinciyle, çalışma ekibine ergonomik, güvenilir, sistemli bir çalışma  yapısı sunarken; Çözüm Ortaklarını da başarılı çalışmalarından ötürü ödüllendirerek bayilerini, daha fazla başarılı olmaları konusunda teşvik ediyor. AKINSOFT Çözüm Ortakları da AKINSOFT gücüne ve ilkelerine olan inançlarıyla başarı basamaklarını bir bir tırmanıyor. Firma, Çözüm Ortaklarıyla birlikte uyguladığı çalışma stratejileriyle, son 6 yıl içerisinde Türkiye’nin dört bir köşesine ödül, plaket ve hediyeler gönderdi. Türkiye’de 81 ilde bayilik ağı kuran, dünyada 12 ülkede hizmet veren ve 2000’i aşkın Çözüm Ortağı bulunan firma, bayilerini ödüllendirmeyi önümüzdeki senelerde de sürdürmeyi planlıyor.

OTOMOBİL ve HARİKA HEDİYELER
AKINSOFT Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu her yıl farklı bir 5 yıldızlı otelde gerçekleşiyor. Bu yıl da organizasyona katılacak olan, AKINSOFT ailesini muhteşem bir ödül töreni bekliyor. 6. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu kapsamında birinci olan Çözüm Ortağı otomobil kazanırken, dereceye giren diğer Çözüm Ortakları LCD ekran televizyon, ev sinema sistemi, dizüstü bilgisayar, navigasyon cihazı, video kamera ve fotoğraf makinesi gibi harika hediyelerle ödüllendirilecek. Yazılım sektöründe emin adımlarla ilerleyen AKINSOFT, çalışma kalitesini yükseltmek amacı çerçevesinde düzenlediği organizasyonlarla Çözüm Ortaklarının takdirini kazanıyor.

YOĞUNLUĞUN ARDINDAN GELEN RÜYA GİBİ TATİL
AKINSOFT 6. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu sayesinde, Çözüm Ortakları yoğun ve yorucu geçen bir bonus döneminin ardından, nezih bir ortamda

dinlenme imkanı bulacak. Ayrıca, organizasyon boyunca Çözüm Ortakları, kendileri için özel olarak düzenlenecek yarışma ve gösterilere katılarak stres atma fırsatı bulacak. Hep birlikte aynı yolda yürüyen AKINSOFT ailesi, düzenlenen bu  eğlenceli aktivitelerle hem hoş vakit geçirecek hem de ödüller kazanacak.

Firma, düzenleyeceği 6. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ile, Çözüm Ortaklarının eğlence dolu, güzel bir tatil geçirmesini amaçlıyor. “İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın!” ilkesini prensip edinerek büyüme grafiğini sürekli yükselten AKINSOFT, motivasyon sağlayıcı faaliyetler düzenlemeyi sürdürüyor. Tüm ekibiyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışan firma, bu sayede motivasyonunu en üst düzeyde tutmayı başarıyor. Performans yönetim sistemi ile AKINSOFT ailesi, yüksek performans ve özveri ile daha verimli çalışıyor. AKINSOFT ailesini şimdiden Ekim ayında yapılacak dev organizasyonun heyecanı sardı.

Benzer Yazılar