AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 23 Ağustos 2010 (0) (2506)

AKINSOFT en az eğitimci kadar eğitime destek oluyor

 

Kalitenin eğitimle arttığını, geleceğin eğitimle aydınlandığını her platformda dile getiren AKINSOFT, gerçekleştirdiği eğitim seminerleriyle eğitime katkıda bulunuyor. Personellerine, Çözüm Ortaklarına, son kullanıcılara, öğrencilere ve kamu kurumu çalışanlarına yönelik  düzenlediği eğitim seminerlerini Mayıs-Haziran-Temmuz döneminde de sürdürdü.

AKÖREN ALİ RIZA ERCAN MESLEK YÜKSEKOKULU
Eğitim organizasyonlarını bahar döneminde arttıran AKINSOFT, 4 Mayıs 2010 Salı günü Selçuk Üniversitesi Akören Ali Rıza Ercan Meslek Yüksekokulu’nda “Yazılım Teknolojileri” konulu eğitim semineri düzenledi. Seminer ERP Uzmanı Hasan Ongun’un katılımı ile gerçekleşti. Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği seminer, öğrencilerin yönelttiği soruların cevaplanması ile son buldu.

ERP SERTİFİKA EĞİTİMİ
07-08 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenen sertifika eğitimi AKINSOFT ERP Sistem Uzmanı Ayca Karadağ’ın katılımı ile gerçekleşti. Eğitimin ilk gününde ERP Sistemine Genel Bakış ve İş Tanımları konuları ele alınırken, eğitimin ikinci gününde ise MRP ve CRM modülleri işlendi. Eğitimlerin ardından yapılan yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olan Çözüm Ortakları WOLVOX ERP E-Business Yetkin Eğitici Sertifikası almaya hak kazandı.

egt_sem2

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
AKINSOFT, 6 Mayıs 2010 Perşembe günü İstanbul Aydın Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile bir araya geldi. Bilgi teknolojileri ve AKINSOFT tanıtımı içerikli eğitim, ERP Uzmanı Hasan Ongun ve Ürün Müdürü Yasin Akıllı’nın katılımı ile İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Kampüsü Mavi Salon’da gerçekleşti. Yaklaşık 3 saat süren seminere yazılım mühendisleri yoğun bir katılım gösterirken, İstanbul Aydın Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Saygın ve öğretim üyeleri de seminere iştirak etti. Seminerin sonunda İstanbul Aydın Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Saygın, seminere katılımından ötürü ERP Uzmanı Hasan Ongun’a plaket takdim etti.

AHMET KELEŞOĞLU EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gelişen toplumun ve değişimin birinci adresi olan üniversitelerde AKINSOFT ERP Departmanı tarafından 2010 yılında düzenlenen bilişim seminerlerinin  4.’sü, ERP Uzmanı Hasan Ongun’un katılımı ile 13 Mayıs 2010 Perşembe günü Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümü konferans salonunda gerçekleşti. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminere, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölüm Başkanı Doç. Dr.

İsmail Şahin’in yanı sıra çok sayıda öğretim üyesi ve araştırma görevlisi katıldı. Öğrenciler, Ongun’un sunumunu ilgiyle dinlerken, merak ettikleri konularda da soru sorarak seminere aktif katılım gösterdi.

egt_sem3

TİCARİ ve SEKTÖREL PROGRAM EĞİTİMİ
14-15 Mayıs 2010 tarihleri arasında AKINSOFT Genel Merkez’de, Çözüm Ortaklarına yönelik Ticari/Sektörel Program Eğitim Semineri organize edildi. AKINSOFT Genel Merkez yetkilileri tarafından verilen eğitime, Çözüm Ortakları yoğun katılım gösterdi. 2 gün süren seminerde sektörel ve ticari programlar hakkında Çözüm Ortakları bilgilendirildi.

İZMİR 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
AKINSOFT seminerlerine yoğun ilgi gösteren üniversite öğrencilerinin eğitim talepleri artarak devam ediyor. Çözüm Ortaklarına, son kullanıcılara ve teknoloji dostlarına yönelik düzenlediği eğitim ve motivasyon seminerlerinin yanı sıra, üniversitelerde genç beyinlerle buluşan AKINSOFT, bilişim teknolojisi rüzgarlarını bu kez de İzmir’de estirdi. 2009-2010 eğitim dönemi içerisinde İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde AKINSOFT tarafından iki eğitim semineri düzenlendi.

AKINSOFT sosyal sorumluluk bilinci kapsamında, 10 Mayıs 2010 Pazartesi günü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik WOLVOX ERP E-Business Program Eğitim Semineri gerçekleştirdi. AKINSOFT ERP Sistem Uzmanı Ayca Karadağ’ın katılımıyla düzenlenen seminer, genç mühendis adayları tarafından yoğun ilgi gördü.

26-27 Mayıs tarihleri arasında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik düzenlenen ikinci organizasyon olan, MRP II Eğitim Semineri yoğun bir katılımla gerçekleşti. AKINSOFT ERP Sistem Uzmanı Ayca Karadağ’ın katılımı ile gerçekleşen seminerde, genç mühendislere MRP II programı ile ilgili detaylı bir eğitim verildi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği ve 2 gün süren seminerin sonunda, öğrenciler teşriflerinden dolayı katılımcı sertifikası almaya hak kazandı.

Benzer Yazılar