AKINSOFT İtalya’da

0
1906

 

Dünyanın en iyileri arasında yer almak için çalışmalarına hız katan Türkiye’nin en büyük yazılım şirketlerinden AKINSOFT, yurt dışındaki bayi yapılanmasını genişletiyor. İstanbul Bölge Müdürlüğü’nü kurarak dış ticaret çalışmalarına daha da ağırlık veren AKINSOFT, İtalya’ya verdiği bayilik ile hizmet verdiği ülke sayısını 12’ye çıkardı.

AKINSOFT EN UYGUN FİRMA
AKINSOFT ailesine yeni katılan İtalya Çözüm Ortağı Comoputer İnformatica Müdürü Dursun Özer,  firmasını 2010 yılının başlarında İtalya’nın Como kentinde kurduğunu, donanım, teknik destek ve yazılım alanında hizmet verdiklerini kaydetti. Firmaları kurulduktan sonra program konusunda müşterilerine tavsiye edebilecekleri bir yazılım şirketi arayışına girdiklerini dile getiren Özer, AKINSOFT’un kendileri için en uygun firma olduğuna inanarak tercihlerini

yaptıklarını dile getirdi. AKINSOFT ile Türkiye’de tanıştığını, AKINSOFT yazılımı kullanan bir firmada programı daha yakından inceleme fırsatı bulduğunu belirten Özer, programı çok beğendiğini kolay kullanımı sayesinde programı pratik ve hızlı bulduğunu söyledi.

ARAŞTIRMALAR AKINSOFT’A GÖTÜRDÜ
Comoputer İnformatica şirketini kurduktan sonra, İtalya’daki Türk firmalarından veya Türk çalışanların olduğu şirketlerden Türkçe ticari program talepleri geldiğini ifade eden Özer, son kullanıcı isteklerine  cevap vermek için yazılım firmaları hakkında detaylı bir araştırma yaptıklarını söyledi. Araştırmalar sonucunda buldukları firmalar arasından teknolojisini sürekli yenileyen, yurt dışında bayi ağı bulunan ve yurt dışı tecrübesi olan bir yazılım şirketi tercih etmeye çalıştıklarını kaydeden Özer, araştırmalar ışığında tespit ettikleri firmalar arasından, bu özelliklere sahip olan ve geniş bir ürün yelpazesi bulunan AKINSOFT’u tercih ettiklerini vurguladı.  AKINSOFT İtalya Çözüm Ortağı Comoputer İnformatica Müdürü Dursun Özer, “artık müşterilerimizin taleplerini çok

hızlı şekilde karşılıyoruz. AKINSOFT ile çalışmak bize her anlamda kazandırıyor. Hızlı bir şekilde yükselen böylesine büyük bir yapının içerisinde yer almak, bu ailenin üyesi olmak bizi çok mutlu ediyor” dedi.

“AKINSOFT’U İTALYA’DA TANITMAK GÖREVİM”
AKINSOFT’un İtalya’da Türkler tarafından tanındığını dile getiren AKINSOFT İtalya Çözüm Ortağı Comoputer İnformatica Müdürü Dursun Özer, AKINSOFT’u İtalya’nın tamamında tanıtmanın kendisinin görevi olduğunu ifade etti. AKINSOFT’un İtalya’da da tıpkı Türkiye’de ve diğer ülkelerde olduğu gibi hızla yükseleceğini belirten Özer, AKINSOFT kalitesini bütün dünya ile buluşturmak için yurt dışında gereken bütün çaba ve özveriyi göstereceklerinin altını çizdi.

AKINSOFT’un 15 yıllık yapılanma sürecinin bu denli büyük başarılar getirmesini takdir ettiğini vurgulayan Özer, bu yapının bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu olduklarına ve AKINSOFT ile çalışmaya başladıktan sonra kendilerinin de İtalya’da aynı başarıyı yakalayacağından emin olduklarına dikkat çekti.

AKINSOFT in Italy
AKINSOFT, Turkey’s largest software company, speeding up its own works to take place among the best companies in the world is expanding the dealer structuring in abroad. By establishing Istanbul Regional Directorate AKINSOFT continues its foreign trade works with more emphasis and now serving with the Italy dealership expands its service country number is up to twelve.

AKINSOFT IS THE BEST APPROPRIATE COMPANY
Italy Solution Partner Comoputer Informatica Manager Dursun Ozer, new entrant to the family of AKINSOFT, said that he established his company in early 2010 year where the town of Como in Italy and gives service in the area of hardware, technical support and software. After establishing his company, Ozer expressed that he and his team were seeking a software company to advise for their customers and added by believing in AKINSOFT is the most appropriate company for themselves as they made the right choice. He indicated that was met with AKINSOFT in Turkey and found the opportunity to examine the program more closely where the other company uses AKINSOFT Company, with easy to use program is much like finding a practical and fast, he said.

RESEARCHES TOOK AWAY AKINSOFT
After established Comoputer Informatica company, the demands for Turkish commercial programs come from Turkish companies or Turkish employees of the companies in Italy, Ozer said, to respond the end user requests have been directed to make a detailed research about the software companies. As a result of research, Ozer preffered working with AKINSOFT because of continous renewal its technology, network of foreign dealers and experienced in abroad and he emphasized AKINSOFT has those features such a wide range of products. AKINSOFT Italy Solution Partner Comoputer Informatica Manager Dursun Ozer finally added“Now, we meet with the demands of our customers very quickly. To work with AKINSOFT gives us earn in every sense. We are really happy to take place in such a large structure rising qucikly and being a member of this family.”

“TO INTRODUCE AKINSOFT IN ITALY IS MY MISSION”
AKINSOFT Italy Solution Partner Comoputer Informatica Manager Dursun Ozer expressed that AKINSOFT recognized by Turks in Italy and added his mission is to introduce AKINSOFT in entirely of Italy. AKINSOFT will be rised quickly in Italy as in Turkey and in other countries he said and underlined that they will show all necessary efforts and sacrifices in order to meet AKINSOFT quality with all the world.  He emphasized his appreciation to AKINSOFT to bring so much successes within its 15-year structuring process that’s why we are so happy for being part of this structure and the same success will be come for ourselves after working with AKINSOFT in Italy.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here