AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 23 Ağustos 2010 (0) (2015)

AKINSOFT’un yeni gözdesi İstanbul Bölge Müdürlüğü

 

Hizmet çıtasını yükseltmek adına eğitime tam destek veren firma, 15 yıllık başarısını personel, Çözüm Ortağı ve son kullanıcı memnuniyetine verdiği önemle sağladığını göz önüne seriyor.

Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından AKINSOFT, 15 yıldır yaptığı başarılı çalışmalarla Türkiye ve dünyada bayi yapılanmasını sürekli genişletiyor.

Dış ticaret çalışmalarına ağırlık veren firma, tüm ülkelere hizmet götürebilmek için dünyanın en büyük metropolleri arasında yer alan ve Türkiye’de ticaretin en yoğun olduğu kent olan İstanbul’da 14 Aralık 2009 tarihinde bölge müdürlüğü açarak dış ticaretteki yapılanmasını burada yoğunlaştırdı.  Web Programlama, Dış Ticaret, Bayi-ERP Sistem, Ar-Ge, Ürün Yönetimi ve İnsan Kaynakları departmanları ile yeni projelerine yoğunlaşan İstanbul Bölge Müdürlüğü ekibi, İstanbul’da ses getirecek büyük çalışmaların hazırlığı içerisinde.

İSTİHDAM GENİŞLETİLİYOR
İstanbul’da personel alımlarını sürdürerek istihdam genişleten AKINSOFT, bölge müdürlüğünün temel taşlarını bir bir sağlamlaştırıyor. Personelin motivasyonuna ve ergonomik bir ortamda çalışmasına son derece önem veren firma, iş ortamının daha rahat hale gelmesi için İstanbul Plaza’da yapılanma çalışmalarını da sürdürüyor. AKINSOFT, personelinin daha verimli çalışması ve kaliteli hizmet vermesi için çalışma ekibine yönelik eğitim seminerleri düzenliyor. Hizmet çıtasını yükseltmek adına eğitime tam destek veren firma, 15 yıllık başarısını personel, Çözüm Ortağı ve son kullanıcı memnuniyetine verdiği önemle sağladığını göz önüne seriyor.

KALİTELİ HİZMET İÇİN EĞİTİM YOĞUNLUĞU
AKINSOFT ile çalışmaktan memnun olan İstanbul Bölge Müdürlüğü personellerinin özverili çalışmaları sayesinde, her hafta sonu son kullanıcılara yönelik ve gelen talepler doğrultusunda da Çözüm Ortakları için eğitim seminerleri düzenleniyor. İstanbul’un yanı sıra Marmara bölgesindeki tüm çalışmalar da bölge müdürlüğü tarafından yürütülüyor. Marmara bölgesi ekip olarak en iyi performansı sergilemek için durmaksızın çalışıyor. Marmara bölgesinin çalışmalarına hız katmak adına, AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü yetkilileri Çözüm Ortaklarına yönelik motivasyon ziyaretlerinde bulunarak, bölgenin performansının artmasına katkıda bulunuyor.

BÜYÜK PROJELERLE GELİYOR
AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü, Türkiye’nin en geniş iş sahasına sahip illerinden biri olan İstanbul’da, daha geniş kitlelere ulaşmak ve önemli projelere imza atmak için büyük şirketlerle ortak proje görüşmeleri yapıyor. Kalite çıtasını her geçen gün yükselten İstanbul Bölge Müdürlüğü, çalışma ekibininprofesyonelliği ve kısa sürede İstanbul’da yaptığı başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.  Dış ticarette bir adım daha atarak İtalya’ya da bayilik veren firma, yurt dışı açılımına önümüzdeki dönemde daha da ağırlık vereceğine vurgu yapıyor. Firma Türkiye’de sağladığı geniş ve güçlü bayi yapılanmasını şimdi dünyaya yaymak için çalışmalarını sürdürüyor.

Benzer Yazılar