AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 25 Kasım 2010 (0) (2566)

AKINSOFT 6. Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu

 

Muhteşem ödüller
AKINSOFT gelenekselleşen Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nun 6.’sı, 22-24 Ekim tarihleri arasında Antalya Limak Limra Otel’de gerçekleştirildi. 300’ü aşkın davetlinin katıldığı törende AKINSOFT ailesi, yeni başarılara imza atmış olmanın mutluluğu ile doyasıya eğlendi.
Her yıl 1 Ağustos’ta başlayan ve 31 Temmuz’da sona eren bonus döneminde yüksek performans gösteren Çözüm Ortakları birbirinden güzel hediyeler ile ödüllendiriliyor. 6. Bonus Dönemi’nde de Çözüm Ortaklarını harika hediyeler ile ödüllendiren AKINSOFT, organizasyon boyunca çeşitli aktiviteler de düzenledi. AKINSOFT Çözüm Ortakları, 3 gün süren tatil boyunca yarışmalar ile ödüller kazanmaya devam ettiler.
23 Ekim 2010 tarihinde düzenlenen Ödül Takdim Töreni, Limak Limra Otel Aspendos Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Ödül kazanan AKINSOFT Çözüm Ortaklarının, AKINSOFT personelinin ve AKINSOFT Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı Ödül Takdim Töreni’nde, Bölge Bayi Bonus Kategorisinde birinci olan AKINSOFT Çanakkale Bölge Bayi Kobi Destek Bilişim’e son model otomobil hediye edildi. Dereceye giren diğer Çözüm Ortakları da LCD ekran televizyon, ev sinema sistemi, dizüstü bilgisayar, navigasyon cihazı, video kamera, fotoğraf makinesi gibi birbirinden harika hediyeler ile ödüllendirildi.

DSC_4892AKIN, “İşinize gerekli zamanı vermezseniz, işiniz bütün zamanınızı alır”
Ödül Takdim Töreni’nde konuşma yapan AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı, Bilgisayar Yüksek Mühendisi Özgür AKIN, “şüphesiz buraya gelen herkesin sevdiği insanlar var. İşimiz için bazı şeylerden fedakarlık yapıp, sevdiklerimize zaman ayıramıyoruz. Ben bununla ilgili diyorum ki, işinize gerekli zamanı ayırın. Eğer işinize gerekli zamanı vermezseniz, işiniz bütün zamanınızı alır. Sevdiklerimiz için durup düşünmeliyiz, kendimize şu soruyu sormalıyız, onlar için ne yapıyoruz? İşimiz için ne yapıyoruz? Ancak işimizde başarılı olabilirsek, çevremize ve sevdiklerimize faydalı olabiliriz, dedi. AKIN sözlerine şöyle devam etti, “AKINSOFT, planladığı vizyonları başarı ile gerçekleştirmiştir. 2010 yılı AKINSOFT için bir milat olacaktır. Bu yıl büyük bir yapılanma ile normlarımızı değiştireceğiz. İşine değer veren herkes için çok iyi sonuçlar çıkacak. AKINSOFT bu yapılanma ile dünyada yazılımın öncüsü olacak.”

Mevlüt Acaroğlu’nun sunumu yarışmalara renk kattı06_2
6. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu kapsamında düzenlenen yarışmalarda eğlenceli dakikalar yaşayan Çözüm Ortakları Mevlüt Acaroğlu’nun renkli sunumları ile keyifli dakikalar yaşadı. Organizasyonda düzenlenen, AKINSOFT Kurum Kültürü Yarışması, Suda AKINSOFT Hazine Avı, Puzzle ve Jenga yarışmaları ile AKINSOFT ailesi, bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

DSC_5107Muhteşem Nadide Sultan Konseri
6. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu kapsamında düzenlenen Ödül Töreni’nde ödülleri takdim edilen Çözüm Ortakları, Tören sonrasında sahne alan Nadide Sultan ile doyasıya eğlendi. Nadide Sultan seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile Ödül Töreni’ne katılan AKINSOFT ailesine harika bir konser verdi.

07-k.kulturu-1

 

AKINSOFT Kurum Kültürü Yarışması
AKINSOFT 6. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu boyunca düzenlenen aktiviteler ile hep birlikte eğlenen AKINSOFT ailesi, 22 Ekim 2010 Cuma günü saat 21.00’de Kurum Kültürü Yarışması için Limak Limra Otel Turgut Albayrak Salonu’nda bir araya geldi. Yarışma  öncesinde yapılan çekiliş ile belirlenen 10 yarışmacı yerlerini aldıktan sonra,  Mevlüt Acaroğlu’nun keyifli sunumu ile yarışma başladı. Yarışmaya katılan Çözüm Ortaklarına 20 adet soru soruldu. En fazla soruya doğru cevap veren Gaziantep Bölge Bayi Egen Bilgisayar Yetkilisi Yusuf Kısacık mini fırın kazandı.

 

Suda AKINSOFT Hazine Avı YarışmasıDSC_4294
AKINSOFT ailesi, 6. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu boyunca düzenlenen aktiviteler ile hem eğlendi hem de ödüller kazandı. Çözüm Ortakları, 23 Ekim 2010 Cumartesi günü saat 11.00’de düzenlenen Suda AKINSOFT Hazine Avı yarışmasına Mevlüt Acaroğlu’nun sunumu renk kattı. Suda AKINSOFT Hazine Avı Yarışma birincisi Şanlıurfa Satış Noktası İnci Bilgisayar Yetkilisi Ümit İnci çay makinesi kazandı.

DSC_4370Puzzle Yarışması
Çözüm Ortakları, 23 Ekim 2010 Cumartesi Günü saat 15.00’te düzenlenen Puzzle Yarışması için bir araya geldiler. Yarışma fanusundan seçilen isimler yerlerini aldıktan sonra Puzzle Yarışması başladı. Mevlüt Acaroğlu eğlenceli sunumu ile yarışmaya katılan Çözüm Ortakları keyifli dakikalar yaşadı. Yarışma birincisi Çanakkale Bölge Bayi Kobi Destek Bilişim Yetkilisi Çiçek Canöz telsiz telefon kazandı.

DSC_4521

Jenga Yarışması
Çözüm Ortakları Puzzle Yarışması’ndan sonra başlayan Jenga Yarışması ile eğlendi. Çekiliş ile seçilen yarışmacılar yerlerini aldıktan sonra başlayan yarışma yine Mevlüt Acaroğlu’nun sunumu ile renklendi. Jenga Yarışması ile heyecanlı dakikalar yaşayan Çözüm Ortakları büyük bir ilgi ile yarışmayı izlediler. Jenga Yarışması’nda birinci olan İstanbul 5. Bölge Bayi Niltek Bilişim Yetkilisi Serdar Kalca DVD Player kazandı.

Benzer Yazılar