AKINSOFT Programları AKINSOFT 25 Kasım 2010 (0) (2626)

AKINSOFT NetEmlak

 

Rakiplerinizin bir adım önünde olmaya ne dersiniz?

Emlak sektöründe faaliyet gösteren ve işinde gerçek başarı ve karlılığı isteyen emlakçılar, sektördeki rekabetten galip çıkabilmek için daha kaliteli çalışma sistemlerine ihtiyaç duyuyorlar. AKINSOFT NetEmlak bu noktada devreye girerek, bu sektörde faaliyet gösteren firmaların iş ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. Bir emlakçının iş sürecinde ihtiyacı olan her özelliği bünyesinde bulunduran AKINSOFT NetEmlak programı emlak sektörüne profesyonel çalışma anlayışı kazandırıyor. AKINSOFT NetEmlak, emlakçıların iş yükünü azaltarak, daha sistemli çalışmasına olanak sağlıyor.
Arsa, ev, işyeri alım satımı yapan ofislere hitap eden AKINSOFT NetEmlak programı, alım-satımı yapılacak bütün gayrimenkulleri kayıt altında tutmaya olanak sağlar. Bu sayede NetEmlak, bütün işlemleri kolayca takip etmeye, gayrimenkul bilgilerine kolay ulaşılmasına olanak sağlıyor. Web modülü sayesinde, gayrimenkul bilgi ve resimlerini web sitesine aktararak NetEmlak programında bulunan bilgilerin internet ortamında paylaşılmasını sağlıyor. Gelişmiş rapor dizayn modülü sayesinde firmalara, belgelerini istedikleri şekilde tasarlayabilme imkanı vererek, işlerinde kendi sistemlerini oluşturmalarına yardımcı olur. Yapılan satışlarda taksitlendirme, seri senet basımı, tüm tabloları excel ve html’ye aktarma özellikleri ile zaman kaybını önleyerek hızlı bir şekilde işlerin yürümesine katkıda bulunuyor. Ayrıca AKINSOFT NetEmlak, SMS sistemi ile arz ve talepte bulunan müşterilere kısa mesaj gönderebilme olanağı sağlıyor. Bu sayede müşteriler, firma çalışmaları hakkında kolayca bilgilendiriyor. Firma ile ilgili tüm bilgileri sağlıklı bir şekilde koruyan AKINSOFT NetEmlak programının detaylı yedekleme ve geri yükleme sayesinde, hiçbir firma bilgisi kaybolmuyor.
Daha önce iş yerinde hiçbir yazılım kullanmamış olan firma sahipleri veya çalışanlarının bile çok çabuk öğrenebileceği AKINSOFT NetEmlak, kolay kullanımı ile kullanıcılara büyük avantajlar sağlıyor.

Benzer Yazılar