Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 25 Kasım 2010 (2) (4417)

Ayyuş Hanım Konağı Sahibi Serkan Çoban ile röportaj

Ayyuş Hanım Konağı Sahibi Serkan Çoban “Gözüm kapalı her işletmeye AKINSOFT programlarını tavsiye ederim”

Türkiye’nin dört bir yanında kullanıcıları bulunan AKINSOFT, 3 aylık periyotlar ile yayınlanan INOVAX dergisi ile son kullanıcılarını siz değerli okuyucularımız ile buluşturmaya devam ediyor. Ayyuş Hanım Konağı da AKINSOFT programları kullanan işletmeler arasında yer alıyor. INOVAX dergisi için Ayyuş Hanım Konağı’nın sahibi Serkan Çoban ile keyifli bir söyleşi yaptık.
Firmanızın hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?
Yaklaşık 2 yıldan beri Gaziantep’te yaz dönemi 70, kış dönemi ise 40 personelle hizmet vermekteyiz. Firmamız 750 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip olup 150  çeşit ürün yelpazesiyle ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, kalitesini her geçen gün arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ayyuş Hanım Konağı, dış cephesinde Havara taşları, tabanlarda ise Ermeni taşları kullanılarak 70 yıl önce temelleri atılmıştır. Konak adını, 40 yıl boyunca burada ikamet eden Cumhuriyet tarihinin Gaziantep ilk milletvekillerinden olan Ferit Aslan’ın kızı olan Ayyuş Hanım’dan almış ve geçmişten günümüze tarihi değerler göz ardı edilmeksizin restore edilmiştir.

İşletmenizin faaliyet alanları nerelerdir?
Ayyuş Hanım Konağı, Restoran & Cafe alanında faaliyet göstermektedir.

Ne kadar süredir AKINSOFT programı kullanıyorsunuz?
1 yıldır AKINSOFT WOLVOX Restaurant programını kullanmaktayız.

Hangi iş ihtiyaçlarınız nedeniyle AKINSOFT programını kullanmaya karar verdiniz?
İş ihtiyaçlarımız nedeni ile program arayışı içerisindeyken tesadüf eseri başka bir işletmede AKINSOFT WOLVOX Restaurant programının kullanıldığını gördüm. Programı kullanan personellerle görüştüğümüzde programdan memnuniyetlerini dile getirdiler. Daha sonra yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde AKINSOFT WOLVOX Restaurant programının Gaziantep’te çok yaygın bir şekilde, ciddi firmalarda kullanıldığını öğrenmiş olup hemen bir AKINSOFT Çözüm Ortağı ile irtibata geçtik.

3

AKINSOFT programını tercih ederken hangi faktörleri göz önünde bulundurdunuz?
Tanıtıma gelen AKINSOFT Çözüm Ortağının yeterli aydınlatmaları yapıp, sorularımıza cevap vermesi iş ihtiyaçlarımızı karşılama noktasında kafamızdaki soru işaretlerinin kalkmasına neden oldu. Fiyat olarak da çok fahiş bir rakam olmaması programı tercih etmemizi sağladı.

Bu programı kullandıktan sonra işletmenizde ne tür değişiklikler yaşandı? Program size nasıl avantajlar kazandırdı?
Her şeyden önce firma olarak kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmamıza yardımcı oldu. Hizmet kalitemizi arttırmamıza ve en önemlisi müşteri memnuniyetini sağlamak yolunda  bize çok büyük katkı sağladı.

Geleceğe dönük yatırım planlarınız nelerdir?
İlerleyen dönemlerde hizmet kalitemizi daha da arttırarak şubelerimizi artırma yolunda ilerleyip tüm Gaziantep’e hizmet kalitemizi sunmak istiyoruz.

Yazılım satın almak isteyen firmalara neler tavsiye edersiniz?
Firmalara, karar vermeden önce AKINSOFT programlarını incelemelerini öneririm. Kullanım kolaylığı olsun, ekonomik fiyatı olsun ve en önemlisi de satış sonrası hizmet desteği noktasındaki inanılmaz yaklaşımlarından ötürü kesinlikle program arayışı içerisinde olan her işletmeye gözü kapalı tavsiye ederim.

SERKAN ÇOBAN
İŞLETME SAHİBİ

Benzer Yazılar

2 Comments on “Ayyuş Hanım Konağı Sahibi Serkan Çoban ile röportaj

  1. sellam serkan bey ben ukraynadan yazıyorum abı sızlerı ozledım mekanı ozledım nargıleyı ozledım hele yemeklerınız gozumun onumden gecmıyor ersın abıme selamlar kendısıne benı opertor ahmet dıye soylersen kendısı benı ıyı tanıyor selamlar ordakılerıne selamlar antepıme az kaldı gelecem saygılarımla…………….ANTEPLI

  2. merhaba ben istanbuldan erdoğan tahmaz
    1 mart tarihinde iş için antepe gelmiştim bir tavsiye üzerine kız arkadaşımla sizin mekanınıza geldim hatta 3 gün boyunca devamlı oraya geldim yemekleriniz ve menengiş kahveniz olağanüstü.bunun yanında pesonelinizin güleryüzlü,hızlı ve sıcak kanlı olması çok hoşuma gitti.özellikle hanifi beye yardımlarından ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.muhteşem mekanınıza hayran kaldm.en kısa sürede yine gelmek isterim.keşke istanbuldada böyle bir yeriniz olsa.saygılarımla

Yoruma kapalı.