Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 24 Kasım 2010 (0) (2578)

Pekhamarat’ın tercihi AKINSOFT WOLVOX İnsan Kaynakları

 

Dünyada 12 ülkede Türkiye’de 81 ilde faaliyet gösteren AKINSOFT, son kullanıcılarına sunduğu kaliteli hizmet sayesinde tercih sebebi oluyor. Konya’da hizmet veren Pekhamarat Döviz ve Altın AŞ. de AKINSOFT programları kullananlar arasında yer alıyor. Pekhamarat Döviz Altın AŞ.’nin sahibi İbrahim Çınar ile işletmesi ve AKINSOFT programları hakkında keyifli bir sohbet yaptık.

1.Firmanız hakkında bize biraz bilgi verir misiniz?
Şirketimiz, 1993 yılında Hazine Müsteşarlığının izni ile Konya’da döviz ve altın ticareti yapmak üzere kurulmuştur. Dövizin bir yatırım aracı olmasında ve bu aracın yükseliş ve düşüşlerde bir karlılık yaratma noktasında bilgi ve deneyimimizi portföylerimizle paylaşmamız, müşterilerimizin kar sağlamalarına yardımcı olmuştur. Firmamız 2003 yılında kuyumculuk sektörü ile ilgili araştırmalarda bulunarak müşterilerini de bu sektöre yönlendirerek çalışma alanını genişletmiştir. Türkiye ve dünya çapında altın markalarının satışlarını yapmaya başlayarak, hedeflerimizi daha da büyüttük. Şu anda Konya’da 6 adet şube ile hizmet vermekteyiz.
2.İşletmenizin faaliyet alanları nerelerdir?
Firmamız, kuyumculuk, mağazacılık, altın ve döviz ticareti alanlarında faaliyet göstermektedir.
3.Ne kadar süredir AKINSOFT programı kullanıyorsunuz?
Yaklaşık 6 aydır AKINSOFT Programlarını kullanıyoruz.
4.Hangi iş ihtiyacınız nedeniyle AKINSOFT programını kullanmaya karar verdiniz?
İnsan kaynakları, personel maaş ödemeleri ve muhasebe ihtiyaçlarım doğrultusunda AKINSOFT programlarını kullanmaya başladık.
5.AKINSOFT programını tercih ederken hangi faktörleri göz önünde bulundurdunuz?
AKINSOFT programını tercih ederken öncelik olarak programın kullanışlı olmasını göz önünde bulundurduk. AKINSOFT programlarının kalitesi ve AKINSOFT personellerinin ilgisi ve desteği de programı satın almamızda etken olmuştur.
6.AKINSOFT programını kullandıktan sonra işletmenizde ne tür değişiklikler yaşandı? Program size nasıl avantajlar sağladı?
AKINSOFT programını kullanmaya başladığımızdan beri firmamızda zaman tasarrufu sağladık. AKINSOFT WOLVOX İnsan Kaynakları programı, personel takibi ve maaş ödemeleri konusunda en büyük yardımcımız oldu.
7.Geleceğe dönük yatırım planlarınız nelerdir?
Pekhamarat Döviz ve Altın AŞ. olarak Konya’ya, Türkiye ve dünya çapında önemli altın markalarının bayiliğini getirdik. Yeni açılacak alışveriş merkezlerinde yeni mağazalar açmak hedeflerimiz arasındadır. 2004 yılından beri hedefimiz her yıl bir mağaza daha faaliyete geçirmektir.
8. Yazılım satın almak isteyen firmalara neler tavsiye edersiniz?
AKINSOFT programlarının kullanımı kolay, bu nedenle yazılım satın almak isteyen firmalara kesinlikle AKINSOFT programlarını tavsiye ediyorum.Ayrıca  programlar ile ilgili herhangi bir desteğe ihtiyaç duyduğumuzda, her an destek alabiliyoruz. AKINSOFT bu yönü ile de firmalara birçok avantaj sağlayacaktır.

Benzer Yazılar