AKINSOFT Genel Merkez AKINSOFT 23 Mayıs 2011 (0) (1814)

AKINSOFT 16. Yılını Büyük Coşkuyla Kutladı.

12 Nisan 1995’te Konya’da kurulan AKINSOFT, 16. yılını Konya Genel Merkez plazası önünde düzenlediği Cash Flow, Cüneyt Tek, Düş Sokağı Sakinleri ve Ogün Sanlısoy konserleriyle kutladı.
Sektöründe insan hayatını kolaylaştırmayı ve alternatif çözümler üretmeyi hedefleyerek, müşterilerine iş gücü ve zaman avantajı kazandıran AKINSOFT, 16 yıldır yürüttüğü ticari faaliyetler dışında, başta Konya olmak olmak üzere Türkiye’nin diğer illerindeki üniversitelerde eğitim seminerleri ve sempozyumlar düzenleyerek üniversiteli gençleri iş hayatına hazırlıyor. Eğitime verdiği desteğin yanında sosyal faaliyetlerle de öğrencilerin yanında olan marka, düzenlediği ücretsiz konserlerle vize haftası öncesi Konya’da eğitim gören öğrencileri Düş Sokağı Sakinleri, Cash Flow, Cüneyt Tek ve Ogün Sanlısoy ile doyasıya  eğlendirdi.  12 Nisan akşamı AKINSOFT Genel Merkez Plaza önünde 16:30’da başlayan eğlence Dj W.O.Q ile başladı. Dj performansının ardından konserin sunuculuğunu 2008 yılında katıldığı “Var mısın Yok musun” yarışması ile ekranlarda tanınan ve sempatikliği ile kısa sürede sevilen Mevlüt Acaroğlu yaptı.Sahneye ilk olarak “Düşlerin Ressamı” Murat Yılmazyıldırım çıktı. Dinleyenler Murat Yılmazyıldırım’ın çok özel şarkılarıyla hoşça vakit geçirdiler. Murat Yılmazyıldırım’ın ardından sahneye rap müziğin asi ismi Cash Flow çıktı. Çok uzun süre albüm yapmadığı halde akıllardan silinmeyen Cash Flow, yeni şarkıları ile kalabalığı coşturdu. Cash Flow’un sahnede AKINSOFT’a teşekkür etmesi ardından AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN’ı sahneye davet etmesi üzerine sahneye çıkıp katılımcılara seslenen AKIN, “16. yılımızı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel günümüzde soğuk havaya rağmen bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz. Biliyorsunuz Türkiye genç nüfusu olan bir ülke ve yaş ortalaması 27. Genç ve dinamik bir ülke olmamıza rağmen ne yazık ki gençlerimize yeterince imkan sağlanmıyor. Gençler temsil edilmiyor. Sorunlarınız var, İhtiyaçlarınız var. Ben şahsım Özgür AKIN ve kurumum AKINSOFT olarak gençlerimizin tüm faaliyetlerinde daha önce yanlarında olduğumuz gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bana Özgür AKIN’a facebook’tan, Twitter’dan ve ofisimi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. “ dedi.
AKINSOFT’un 16. yıl kutlamalarında, gecenin finalini Rock müziğin ünlü yorumcularından Ogün SANLISOY yaptı. Birbirinden hareketli ve güzel şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatan Ogün SANLISOY’un ardından konser havai fişek gösterisi ile noktalandı.

 

12 Nisan 1995’te Konya’da kurulan AKINSOFT, 16. yılını Konya Genel Merkez plazası önünde düzenlediği Cash Flow, Cüneyt Tek, Düş Sokağı Sakinleri ve Ogün Sanlısoy konserleriyle kutladı. Sektöründe insan hayatını kolaylaştırmayı ve alternatif çözümler üretmeyi hedefleyerek, müşterilerine iş gücü ve zaman avantajı kazandıran AKINSOFT, 16 yıldır yürüttüğü ticari faaliyetler dışında, başta Konya olmak olmak üzere Türkiye’nin diğer illerindeki üniversitelerde eğitim seminerleri ve sempozyumlar düzenleyerek üniversiteli gençleri iş hayatına hazırlıyor. Eğitime verdiği desteğin yanında sosyal faaliyetlerle de öğrencilerin yanında olan marka, düzenlediği ücretsiz konserlerle vize haftası öncesi Konya’da eğitim gören öğrencileri Düş Sokağı Sakinleri, Cash Flow, Cüneyt Tek ve Ogün Sanlısoy ile doyasıya  eğlendirdi.  12 Nisan akşamı AKINSOFT Genel Merkez Plaza önünde 16:30’da başlayan eğlence Dj W.O.Q ile başladı. Dj performansının ardından konserin sunuculuğunu 2008 yılında katıldığı “Var mısın Yok musun” yarışması ile ekranlarda tanınan ve sempatikliği ile kısa sürede sevilen Mevlüt Acaroğlu yaptı.

konser_2

Sahneye ilk olarak “Düşlerin Ressamı” Murat Yılmazyıldırım çıktı. Dinleyenler Murat Yılmazyıldırım’ın çok özel şarkılarıyla hoşça vakit geçirdiler. Murat Yılmazyıldırım’ın ardından sahneye rap müziğin asi ismi Cash Flow çıktı. Çok uzun süre albüm yapmadığı halde akıllardan silinmeyen Cash Flow, yeni şarkıları ile kalabalığı coşturdu. Cash Flow’un sahnede AKINSOFT’a teşekkür etmesi ardından AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgür AKIN’ı sahneye davet etmesi üzerine sahneye çıkıp katılımcılara seslenen AKIN, “16. yılımızı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel günümüzde soğuk havaya rağmen bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz. Biliyorsunuz Türkiye genç nüfusu olan bir ülke ve yaş ortalaması 27. Genç ve dinamik bir ülke olmamıza rağmen ne yazık ki gençlerimize yeterince imkan sağlanmıyor. Gençler temsil edilmiyor. Sorunlarınız var, İhtiyaçlarınız var. Ben şahsım Özgür AKIN ve kurumum AKINSOFT olarak gençlerimizin tüm faaliyetlerinde daha önce yanlarında olduğumuz gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bana Özgür AKIN’a facebook’tan, Twitter’dan ve ofisimi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. “ dedi.  Katılımcılara teşekkür ederek sahneyi yine Cash Flow’a bıraktı. Konuklar Cash Flow’un ardından sahne alan Cüneyt TEK’in birbirinden güzel parçalarıyla eğlenmeye devam ettiler.

konser_4
konser_3
AKINSOFT’un 16. yıl kutlamalarında, gecenin finalini Rock müziğin ünlü yorumcularından Ogün SANLISOY yaptı. Birbirinden hareketli ve güzel şarkılarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatan Ogün SANLISOY’un ardından konser havai fişek gösterisi ile noktalandı.

Benzer Yazılar